S náměstky se loučí i kníže

14.07.2010 20:42 | Zprávy

Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg oznámil první personální změny ve svém úřadě. Jeho náměstkem bude Jiří Schneider.

S náměstky se loučí i kníže

Novým náměstkem ministra zahraničí Karla Schwarzenberga bude diplomat a dosavadní programový ředitel Pražského institutu bezpečnostních studií Jiří Schneider. Podle informací ministerstva Schwarzenberg také odvolal dosavadního náměstka Hynka Kmoníčka.

Sedláčka vystřídá Plíšek

Ve funkci generálního sekretáře také končí Milan Sedláček, který se přesune do Thajska, kde bude působit jako velvyslanec. Na jeho místo nastoupí dosavadní velvyslanec v Maďarsku Jaromír Plíšek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mab

Kde berete tu jistotu, že Krym zůstane Ukrajině?

A co se týká Ruska, podle mě se jeho imperialistická politika nikdy nezměnila jen jsme se nechali uchlácholit mírem, který tu byl a teď nastává naopak zas panika. Na druhou stranu, myslíte, že by na nás Rusko přímo zaútočilo, když jsme v NATO? Nebo nevěříte v ochranu NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečkova tabulka o přínosu Ukrajinců: Lež, manipulace, tvrdí opozice. Dali jsme Kyjevu víc než Francie?

21:53 Jurečkova tabulka o přínosu Ukrajinců: Lež, manipulace, tvrdí opozice. Dali jsme Kyjevu víc než Francie?

Vyplácí se finančně naší zemi Ukrajinci? Podle vlády ano, trend je prý jednoznačný. Jenže řada další…