Smutek a slzy zachvátily celý svět
Útok na Srí Lance vzal život více jak dvěstě lidem.
Útok na Srí Lance vzal život více jak dvěstě lidem.
Ministr spravedlnosti Jan Kněžínek se rozhodl rezignovat, byl příliš krátce ve funkci, aby mohl situaci v justici vyřešit.
takový návrh nebyl součástí našeho volebního ani politického programu, takže návrh nepodpoříme.
Ke zvolení Víta Rakušana je třeba nejen pogratulovat, což tímto činím, ale také říct, že Starostové mají přímo v popisu práce naslouchat širokému spektru občanů.
Parlamentní volby v Izraeli pravděpodobně vyhrála strana LIKUD v čele s premiérem B. Netanjahuem.
Je právem každého poslance, tedy i moje, interpelovat vedoucí správních úřadů, ne jen ministry.
ODS začíná diskutovat o povolení půl promile alkoholu za volantem.
Poprvé v historii byla žena zvolena do funkce prezidentky.
Sjezd KDU-ČSL zvolil novým předsedou Marka Výborného.
Polský prezident Andrzej Duda nepozval ruského prezidenta Vladimira Putina na 80. výročí vypuknutí druhé světové války na Westerplatte.
Musím začít jedním konstatováním. Opravdu, ale opravdu nejsem obdivovatel pravicové politiky Viktora Orbána, nakonec si nejvíc rozumím s jeho největším maďarským odpůrcem, předsedou maďarských komunistů G. Thürmerem.
Kdo z nás by si nevzpomněl na první den školy. Hlavou se nám honily myšlenky, jaká že paní učitelka či pan učitel bude.
Profesor Gerloch zajisté splňuje po odborné stránce vše, co je vyžadováno pro jmenování ústavním soudcem.
Tak nějak předseda ODS Fiala rozděluje politiky.
První jarní slunce přináší radost a všeobjímající paprsky vykouzlily ...
Část české veřejnosti je znepokojena, co nás čeká po zasedání NATO v Bukurešti.
Přemýšlel jsem nad smutnou skutečností, kterou rámuje spor B. Netanjahua s polskými státníky...
Od počátku bezprecedentně hloupého vystoupení šéfa NÚKIB a pomluvě Huawei jsem říkal, že je chybou, že se naši úředníci svévolně dali do žoldu jedné firmy v konkurenčním boji.
Andreji Babišovi gratuluji k znovuzvolení do funkce předsedy hnutí ANO.
Mohl bych tento text pojmenovat "Lež jako životní krédo".