Naše země není bitevním polem
V poslední době se nejen v médiích, ale stále častěji i při běžném hovoru mezi lidmi skloňuje pojem společná evropská armáda.
V poslední době se nejen v médiích, ale stále častěji i při běžném hovoru mezi lidmi skloňuje pojem společná evropská armáda.
V našich médiích se může občan dočíst, doslechnout nebo shlédnout téměř cokoli.
Letošní oslavy 28. října jsou jasným důkazem toho, jak někteří mohou opravdu hluboko klesnout, když se snaží z lidí udělat hlupáky.
Vážení čtenáři, představte si, že bych se rozhodl, že požádám prezidenta Miloše Zemana, aby vyznamenal mého příbuzného, například in memoriam mé dědy ...
Výzva k odstoupení ministra kultury D. Hermana z funkce.
Projev na 50. schůzi Poslanecké sněmovny 26. října 2016 k Vládnímu návrhu zákona o státním rozpočtu České republiky na rok 2017
Vážení spoluobčané, rád bych vám všem, kteří jste v uplynulých krajských a senátních volbách hlasovali pro kandidáty Komunistické strany Čech a Moravy, upřímně poděkoval.
A je to tady zase. Řídit kraje jako firmu? To si snad ministr Babiš dělá z lidí opravdu dobrý den.
Vyjádření předsedy KSČM JUDr.Vojtěcha Filipa k požadavku Hámida bin Abdal Sáního, člena katarské královské rodiny.
Členové skupiny Ztohoven, kteří vyvěsili obří červené trenýrky nad Pražským hradem a ukradli prezidentskou standartu, kterou následně rozstříhali, nespáchali podle nepravomocného rozsudku trestný čin.
Je těsně před návštěvou německé kancléřky Angely Merkelové v Praze.
Vyjádření k situaci ve Vítkovice Power Engineering.
Dovolím si znovu zopakovat tezi, kterou dnes nikdo nezpochybňuje, "Evropa je v ohrožení"!
S velkou slávou se zúčastnila primátorka Adriana Krnáčová oslavy na Malostranském náměstí, ze kterého zmizelo parkoviště.
Na rovinu řečeno, před každým „sportovním svátkem“ je větší intenzita diskuse o problému používání nepovolených látek.
V celé Evropě panuje v posledních týdnech atmosféra strachu a beznaděje.
Letošní léto mohu bez nadsázky označit za velmi tragické. Teroristický útok ve francouzském Nice, vojenský puč v Turecku a neustálé hrozby dalších teroristických útoků, kterými je ohrožen každý z nás.
Vyjádření k brexitu:
Vážený pane předsedo vlády, obracím se na Vás neobvyklým způsobem, a to otevřeným dopisem.
Naši občané v poslední době mají možnost hodnotit jednání nejen pravicových stran, ale i sociální demokracie.