Přebujelý sociální systém
Dobrý den. Mám tento dotaz : Jak vysoký musí být vysoký důchod, aby mohl být ořezán? Myslel jste pouze důchody bývalých poslanců soudců apod. nebo běžných občanů? Děkuji za odpověď. Důchodce
Dobrý den. Mám tento dotaz : Jak vysoký musí být vysoký důchod, aby mohl být ořezán? Myslel jste pouze důchody bývalých poslanců soudců apod. nebo běžných občanů? Děkuji za odpověď. Důchodce
ČSSD považuje plán ministra školství na zavedení zápisného na vysokých školách za další důkaz nekoncepčního vedení resortu školství.
Ministr Schwarzenberg přijal kubánského politického vězně.
Poslanci schválili plán působení českých vojáků v zahraničí.
Dobrý den pane premiére, proč jste včera opozici nepustili ke slovu na jednání ve sněmovně? Nepřijde mi to správné
Dobrý den pane ministře, určitě nejsem první, kdo se ptá na státní maturity, ale jak je možné, že u nich propadala třetina studentů a to ještě v té jednodušší variantě. A v matematice to byla dokonce skoro polovina. Plánujete, jak studenty přitáhnout ke studiu matematiky? Děkuji za odpověď, Gábina
Dobrý den pane Kalousku, prý jste to byl vy, kdo nařídil konec jednání s pražskou ČSSD i ostrou výtku vůči „kopytářům“ z pražské ODS. Neženete tím stranu do izolace minimálně v Praze?
Řeč na 7. schůzi Poslanecké sněmovny PČR 3. 11. 2010.
Dočetl jsem se v novinách, že koalice nechce přijímat pozměňovací návrhy k zákonům od jednotlivých poslanců? Chystá se k tomu nějaký zákon, aby se konečně zarazila lidová tvořivost našich všeumělů?
Dobré odpoledne, poslední dobou se stále víc mluví o fotovoltaice a arbitrážím, které hrozí za její zdanění. Jak je to s těmi arbitrážemi? Nezaplatíme nakonec víc na nich než na zdražení elektřiny?
Jedná se jistě o podivný průzkum veřejného mínění, když VV získali méně hlasů ve volbách než KSČM a pokud jde o volby senátní a komunální dokonce i další vládní strana TOP 09 získala méně procent a méně mandátů než KSČM. Průzkumy mohou být různé, výsledek voleb je přece jen věrohodnější než jakýkoli průzkum, i když ani ten není úplně vypovídající,
Vážený pane, opravdu mi nevadí, že má koalice ve sněmovně jasnou většinu. Je to dáno výsledkem voleb a ten respektuji. Nemohu se ale smířit s tím, že koalice porušuje zákon o jednacím řádu. Dokonce podle svého ústavního slibu se s tím smířit nesmím. Uvedu prostý příklad. Vláda stáhla 4 návrhy dne 26.10. tedy už tehdy věděla paní předsedkyně Němcová
Řeč na 7. schůzi Poslanecké sněmovny PČR 3. 11. 2010.
Konec října, tedy volebního měsíce, znamenal i jisté vystřízlivění mnohých pozorovatelů a hodnotitelů naší domácí politické scény. Ukázalo se totiž, že ne vždy je nejdůležitější, kdo a jakým výsledkem je zvolen, nýbrž to, kdo a s kým nám pak vládne.
Řeč na 7. schůzi Poslanecké sněmovny PČR 3. 11. 2010.
Prosim o odpoved na otazku,ktereho poslance ma Ostrava-Poruba.Dekuji za odpoved Jiri Horak.
Prosim o odpoved na otazku,ktereho poslance ma Ostrava-Poruba.Dekuji za odpoved Jiri Horak.
Řeč na 7. schůzi Poslanecké sněmovny PČR 3. 11. 2010.
Dobrý den,V případě uvažovaného zápisného netřeba dodat, že je připravena i řada sociálních opatření, tak, aby se zápisné v žádné případě nedotklo sociálně slabých studentů a školy mohly zápisné snížit vynikajícím studentům formou stipendií.