Děkuji pane senátore za poloviční odpověď
.Do otázky, kolik válečných konfliktů rozpoutaly USA a kolik Rusko se nechcete pouštět..To jste tak zbabělý přiznat pravdu?Co říkáte na tenhle argument?Co má naše republika z Americké rozpínavosti po celém světě,dovedete si představit Ruskou základnu třeba v Mexiku?Organizace Lékaři proti jaderné válce, která v roce 1985 získala Nobelovu cenu za mír, ve spolupráci s Lékaři za sociální spravedlnost a Lékaři za globální přežití publikovala studii, podle níž si americké válčení v Iráku, Afghánistánu a Pákistánu přímo či nepřímo vyžádalo životy přinejmenším 1,3 milionu lidí. Milion ztracených lidských životů připadá na Irák, asi 220 tisíc na Afghánistán a přibližně 80 tisíc na Pákistán. Nové údaje přicházejí poté, co OSN označila loňský rok v Afghánistánu pro tamní obyvatele za nejkrvavější od roku 2009, kdy se vůbec začaly počítat oběti z řad civilistů.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
14.04.2015 13:51:34 - MUDr. Přemysl Sobotka
Dobrý den! Diskuse je součástí demokratického systému.
Ale musí být vůle na všech stranách, aby diskuse mohla probíhat. Osobně jsem
přesvědčen, že komunistická ideologie třídního boje není demokratická. A je
smutné, že strana s touto ideologií zasedá v demokratickém
parlamentu. Navíc se dnes ukazuje, že se komunisté lehce mohou stát pátou
kolonou v narůstajícím napětím mezi západem a Ruskem.
Na druhou stranu je údělem demokratického politika, za kterého se považuji, nerezignovat na demokratická pravidla i tam, kde je evidentně druhá strana porušuje.