„Probůh!“ Prof. Beran: Opičí neštovice. Co na vás kdo zkouší

25.05.2022 12:36 | Reportáž

Opičími neštovicemi bychom se neměli vzrušovat, protože, i když jsou rozptýleny všude ve světě, vycházejí z jednoho centra. K přenosu s největší pravděpodobností došlo úzkým kontaktem homosexuálního pohlavního styku. Objevila se ale i varovná čísla o smrtnosti 37 procent. „Probůh, vždyť to má být mírnější virus než pravé neštovice a na pravé neštovice umíralo do jednoho procenta lidí,“ zděsil se profesor Jiří Beran. Tvrdí, že je to stejné jako s covidem. „Jakmile napíšete něco takového, tak to lidé nervově nevydrží a kliknou na to. A už se jim zobrazuje reklama. A za ni inkasuje ten, kdo to vydal. Čili jde jen o zobrazování reklamy. A pokud možno, aby to ty lidi vystrašilo,“ míní uznávaný epidemiolog.

„Probůh!“ Prof. Beran: Opičí neštovice. Co na vás kdo zkouší
Foto: Hans Štembera
Popisek: Epidemiolog prof. Jiří Beran

Před pár dny se na Facebooku Charty 2022 objevila zpráva následujícího znění: Nedovolíme cenzuru – lidé mají právo na informace. Někteří „kazatelé jediné správné pravdy“ se snaží zabránit konání odborného semináře mluvčího Charty 2022 a mezinárodně respektovaného experta prof. Jiřího Berana v rámci Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Seminář „Inosine pranobex v léčbě virových infekcí a Covid-19 – co víme a co ještě ne“ pro zdravotníky a lékaře se koná dne 23. května 2022 v hotelu ILF v Praze. Budete mít unikátní šanci seznámit se s mnoha studiemi a zkušenostmi s využitím inosine pranobex při léčbě virových infekcí. Zdravotnický deník napadl konání semináře u organizátorů. My jeho konání plně podporujeme. Nedáme se umlčet a nebudeme mlčet. Lidé mají právo na informace.

V roce 2020 se profesor Jiří Beran nakazil novým typem koronaviru a prodělal onemocnění covidem-19. Publikoval pak, že sebe i svého syna léčil pomocí léku Isoprinosine (inosine pranobex). Uvedený způsob léčby nemoci covid-19 ovšem nebyl oficiálními místy doporučován. Ve vánočním čase 2020, v době vrcholících nákaz covidem, profesor Jiří Beran prohlásil: „Isoprinosine je imunomodulační lék, který se používá v medicínské praxi již od roku 1971 a nyní je k dispozici v přibližně 70 zemích světa. Díky detailnímu imunologickému výzkumu především ve Velké Británii v posledních 5 letech již víme, jak v zásadě působí. Preparát je účinný v léčbě různých akutních nebo chronických virových infekcí.”

Plošná vakcinace byla jen sprostá lež a cílená manipulace

Konstatoval rovněž, že je zbytečné aplikovat lék mladým a jinak zdravým osobám (bez chronického onemocnění) a s mírnými příznaky onemocnění, ale je vhodné jej použít k iniciální léčbě všech zdravotnických pracovníků, dále pacientů nad 50 let, a u všech pacientů s chronickým onemocněním. „Na Covid-19 ho lze použít jak na počátku infekce, kdy nastartuje imunitní systém, tak v pozdější fázi onemocnění. Mohou ho užívat děti již od jednoho roku věku,“ doporučil profesor Jiří Beran. „Tak mě napadá: Není-li potřeba mladé a zdravé lidi léčit Isoprinosinem, protože si s virem více méně poradí sami, pokud nemají těžší příznaky, nebo chronická onemocnění, starším lidem a zdravotníkům je doporučen, tak nařízení o naprosté nezbytnosti plošné vakcinace není nic jiného než obyčejná, sprostá lež a cílená manipulace,“ přidal uznávaný epidemiolog.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Jiří Hroník

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Myslíte, že za to, že EU zaostává může Euro?

Mě přijde, že jsou to spíš neustálé zákazy a byrokracie, kterou si sama EU podřezává pod sebou větev. Na druhou stranu, jestli má někdo konkurovat třeba USA nebo Číně, nemyslím si, že to může být jeden stát v Evropě, a že EU má svůj smysl, jen se musí vzpamatovat a začít dělat politiku jinak

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zrušení koncertu klavírní legendy smrdí politikou. Církev žehnala Prague Pride

14:25 Zrušení koncertu klavírní legendy smrdí politikou. Církev žehnala Prague Pride

Tříkrálový klavírní koncert české legendy jako politická akce? Podle Českobratrské církve evangelick…