Liberecký kraj: Blíží se Dny čistého ovzduší

02.09.2022 12:39 | Tisková zpráva

Jak správně topit? Jaká je kvalita ovzduší v regionu? Kdo sleduje dopady vytápění na životní prostředí? Na tyto a mnohé další otázky odpoví odborníci v rámci Dnů čistého ovzduší. Připravil je krajský odbor životního prostředí a zemědělství spolu s městskými úřady ve Frýdlantu, Semilech a Turnově.

Liberecký kraj: Blíží se Dny čistého ovzduší
Foto: kraj-lbc.cz
Popisek: Liberecký kraj

„Účelem této akce je co nejlépe zprostředkovat veřejnosti informace o kvalitě ovzduší a naučit ji, jak správně používat domácí kotle, kamna a krby. Správným používáním topných médií se totiž významně eliminuje znečištění ovzduší. Efektivní topení je i ekonomicky výhodnější,“ uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.

Dny čistého ovzduší se uskuteční vždy od 9 do 16 hodin ve třech městech Libereckého kraje, a to 20. září ve Frýdlantu v Čechách, o den později v Semilech a 22. září v Turnově.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

PMS ČR: Česká republika má širokou záchrannou síť  pro oběti trestných činů

7:16 PMS ČR: Česká republika má širokou záchrannou síť pro oběti trestných činů

Probační a mediační služba a Policie České republiky nabízejí podporu a pomocnou ruku obětem po celé…