Podnikatelské odbory: Výzva poslancům PSP ČR k odmítnutí prodlužování nouzového stavu

11.02.2021 11:48 | Zprávy

Česká republika má vládu, která není schopná zemi v koronakrizi řídit, a místo rozumných opatření, místo záchrany nejohroženější skupiny občanů a místo toho, aby s námi normálně komunikovala, ordinuje nám vláda nouzový stav.

Podnikatelské odbory: Výzva poslancům PSP ČR k odmítnutí prodlužování nouzového stavu
Foto: podb.cz
Popisek: Podnikatelské odbory - logo

Podnikatelské odbory jménem českých podnikatelů a živnostníků žádají: Vážené poslankyně a vážení poslanci, odmítněte prodloužení nouzového stavu, odmítněte dávat této vládě do ruky mocenský nástroj, který jen zneužívá.

Zamysleme se nad tím, proč vláda tak umanutě trvá na nouzovém stavu:
Nouzový stav je zákonné opatření, které dává vládě mimořádné pravomoci a výrazně zvyšuje její moc nad zemí a občany.

Nouzovým stavem vláda zakrývá svou neschopnost zvládat řízení země v kritické situaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Zákazníkům je ombudsman k dispozici už přes 15 let

11:14 ČEZ: Zákazníkům je ombudsman k dispozici už přes 15 let

Na Ombudsmana ČEZ se loni obrátilo 814 zákazníků, tedy obdobně jako v roce předchozím. Ačkoliv se op…