Policie ČR: Bezpečnostní opatření Harley-Davidson

03.07.2018 8:09 | Zprávy

V souvislosti se 115. výročím Harley-Davidson připravila Policie České republiky ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem ČR, Zdravotnickou záchrannou službou hl. m. Prahy a dalšími subjekty adekvátní bezpečnostní opatření.

Policie ČR: Bezpečnostní opatření Harley-Davidson
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Několik stovek policistů dopravní a pořádkové služby, služby kriminální policie a vyšetřování, policistů z cizinecké policie, pyrotechnické a letecké služby a další se od čtvrtka 5. července do neděle 8. července zaměří na zajištění dopravy a dodržování veřejného pořádku.

Policisté se v rámci dopravy zaměří na plynulost provozu hlavních páteřních tras vedoucích do Středočeského kraje a hl. m. Prahy, ale i na další komunikace a místa, na kterých jsou v rámci oslav pořádány různé doprovodné a kulturní akce. Aktuální informace o dopravě mohou občané sledovat na světelných informačních portálech nad dálničními tělesy, ale i na stránkách ZDE.

Cílovým místem všech účastníků je holešovického Výstaviště na Praze 7, kde proběhne hlavní část oslav a z důvodu předem avizované mnohatisícové účasti a plánované sobotní spanilé jízdy Prahou dojde na území hlavního města Prahy k dočasnému omezení dopravy viz.mapa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Pastuchová byl položen dotaz

Obezita u dětí

Dobrý den, jestli vás chápu dobře, nejste zastánkyně změny stravování dětí ve školách. Zajímalo by mě, jak byste vy a ANO přistupovali k problému, že je čím dál víc obézních dětí? Nebo byste to vůbec neřešili a nechali to primárně na rodičích?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Krácení DPH se škodou 335 milionů Kč

16:26 Policie ČR: Krácení DPH se škodou 335 milionů Kč

Úřad evropského veřejného žalobce (EPPO) ve spolupráci s Národní centrálou proti organizovanému zloč…