Premiér Sobotka bude jednat se spolkovým kancléřem Rakouska a premiérem Slovenska

20.06.2017 11:12 | Zprávy

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se setká ve čtvrtek 22. června 2017 v Brně ke společnému jednání se spolkovým kancléřem Rakouské republiky Christianem Kernem a předsedou vlády Slovenské republiky Robertem Ficem, tedy v takzvaném Slavkovském formátu.

Premiér Sobotka bude jednat se spolkovým kancléřem Rakouska a premiérem Slovenska
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka na volebním sjezdu v Brně

Hlavními tématy jednání budou plánování a výstavba přeshraničních infrastrukturních propojení, sdílení zkušeností se zaváděním duálního vzdělávání, spolupráce a sdílení postupů v oblasti Průmyslu 4.0 a aktuální evropská témata v kontextu zasedání Evropské rady v Bruselu, na níž ihned poté z Brna odcestují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Do zoo se vrátila další kočkovitá šelma – kočka s nejdelší srstí, manul

20:16 Zoo Ostrava: Do zoo se vrátila další kočkovitá šelma – kočka s nejdelší srstí, manul

Po deseti letech jsme obnovili chov další kočkovité šelmy. Jedná se o manula – otužilý druh obývajíc…