Talkshow Geni a Míši: Herec, zpěvačka a všeuměl

12.12.2014 10:59 | Zprávy

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání herec a moderátor Aleš Háma, zpěvačka Tereza Černochová a herec, malíř, zpěvák, textař, zkrátka všeuměl František Ringo Čech. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 14. prosince ve 21.30 na Primě.

Talkshow Geni a Míši: Herec, zpěvačka a všeuměl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Televize Prima

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.
Tento díl zcela ovládl jeden z hostů – František Ringo Čech. Účast v pořadu přijal pod podmínkou, že by si rád na celý pořad dohlédl. Proto byl ve studiu celou dobu a aktivně se zapojoval do debaty s dalšími hosty. „Budu jako myška, nebudu rušit,“ sliboval. Poté moderátoři pozvali herce a moderátora Aleše Hámu. A hned na úvod se začali bavit o rybaření. František Ringo vysvětlil, že rybář je i jeho syn, který s Alešem kamarádí a vyráží s ním občas na ryby. Nechápavě ale vysvětloval, že oni sice ryby chytají, ale pak je zase pouští zpátky. „Proč to děláme? Protože nás baví ten proces lovu,“ vysvětloval Aleš. Michal chvíli poslouchal, jak se Aleš s Geňou střídavě rozplývali nad tím, jak je fajn posedět si u vody na rybách, a zeptal se: „A nenapadlo vás někdy sedět místo toho doma a pustit si třeba rádio?“  Pak přešli na téma, že je hezké mít před sebou během nějaké činnosti cíl. „Třeba když vyrazíme na běžky, když doběhneme a je tam hospoda, hned je to veselejší.“ „Vždyť si do té hospody můžeš dojet autem,“ nechápal opět Michal. Michal se pak ptal na cestování, na Alešův pobyt v USA, během nějž se živil mimo jiné jako fotbalový trenér. „Fotbal jsem nikdy nehrál, ale pojal jsem to jako roli. Pointa je, že ta moje dvanáctiletá děvčata vyhrála svou soutěž a já za to dostal finanční odměnu 1000 dolarů. Za to jsem si koupil nářadí a s ním jsem pak dělal zahrady,“ líčil Aleš Háma. Pak vyprávěl o tom, co zažil na svých cestách do exotických zemí. „Baví mě ochutnávat místní speciality. V Peru je například národní jídlo morče.  Ochutnal jsem ho, je to dobré, ale nemá žádnou výraznou specifickou chuť. Zajímavé taky bylo, když mi jeden Indián v Amazonii nabídl červa, kousl jsem do něj, bylo to geniální, jemňoulinká chuť,“ líčil Aleš. Povede se Alešovi při Klausově šusu stejně dobře jako na rybách?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Třetina pražských žáků trpí duševními obtížemi. Špatně spí a nemají důvěru v učitele

16:26 MHMP: Třetina pražských žáků trpí duševními obtížemi. Špatně spí a nemají důvěru v učitele

Třetina pražských žáků 2. stupně základních škol a středních škol vykazuje vážné příznaky úzkosti, 4…