Televizní stanice Skupiny Barrandov potvrdily rostoucí trend

18.10.2016 17:58 | Zprávy

Podíl sledovanosti přes osm procent zaznamenala v týdnu od 10. října televizní Skupina Barrandov. Jedná se tak o třetí nejlepší výsledek letos a celkově čtvrtý výkon v historii.

Televizní stanice Skupiny Barrandov potvrdily rostoucí trend
Foto: TV Barrandov
Popisek: TV Barrandov

Do celkového podílu skupiny nejvíce přispívá TV Barrandov, která se ve zmiňovaném období opět zlepšila – tentokrát o 0,2 procentního bodu, přičemž dosáhla hodnoty 5,8 procent. S přehledem si tak drží svou pozici čtvrté nejsledovanější stanice na trhu s náskokem před Nova Cinema, ČT2 a Prima Cool.

Jako tradičně se s největší odezvou u diváků setkávají pořady barrandovské produkce. Soudkyně Barbara překonala hranici 14 %, nejlepších podzimních výsledků pak dosáhly Naše zprávy (8,3 %). Diváky si velmi rychle získává nový formát s moderátorem Janem Musilem, jehož talk show Nebezpečné vztahy už překročily jedenáctiprocentní podíl sledovanosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Pokles reálných mezd

To, že nám klesají reálné mzdy a vůbec klesá naše životní úroveň víme i bez toho, aniž byste nám to jako politici říkali. Mě spíš zajímá, co jako politici děláte proto, aby naše mzdy a životní úroveň byly lepší - vyšší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Meziroční růst maloobchodních tržeb v lednu zpomalil

19:15 Český statistický úřad: Meziroční růst maloobchodních tržeb v lednu zpomalil

Tržby v maloobchodě se v lednu reálně meziročně zvýšily o 2,8 % a meziměsíčně snížily o 0,5 %. Tržby…