Turistický spolek Lipenska: Celorepubliková akce otužilců slaví úspěch

08.03.2021 17:05 | Zprávy

Lipensko iniciuje vyhlášení Mezinárodního dne otužilců.

Turistický spolek Lipenska: Celorepubliková akce otužilců slaví úspěch
Foto: tslipenska.cz
Popisek: Turistický spolek Lipenska - logo

Víkendová otužilecká akce „Covide, nezlob mě“, kterou organizoval Turistický spolek Lipenska v celé republice, zaznamenala fenomenální úspěch. Certifikát o účasti s čerstvou fotografií a jménem účastníka si na webových stránkách ZDE nechalo vygenerovat 2346 lidí.

Podle hrubého odhadu organizátorů se o víkendu do ledových vod ponořilo až 10 krát více otužilců z celé republiky. Ve spolupráci s pelhřimovskou agenturou Dobrý den chtějí organizátoři příští rok překonat Český rekord. Zároveň iniciují založení Mezinárodního dne otužilců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Jak chcete udržet české mediky ve zdravotnictví?

A nemyslíte, že tento problém, o kterém vy politici tak rádi mluvíte, se měl vyřešit už dávno? Co proto udělalo ANO? Vždyť dnes je realita takové, že je u nás víc doktorů cizinců než Čechů, aspoň já mám ten dojem.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna: Slavnostní spuštění největšího obráběcího stroje v Praze

22:31 Pražská strojírna: Slavnostní spuštění největšího obráběcího stroje v Praze

Primátor hlavního města Prahy Bohuslav Svoboda dnes v Pražské strojírně slavnostním stiskem tlačítka…