Kandidáti na policejního prezidenta se množí

07.01.2011 6:39 | Zprávy

Asi jen naivka by se domníval, že do výběrového řízení o policejního prezidenta vstoupí nakonec jen dvě osoby. ParlamentníListy.cz zjistily, že na personální oddělení ministerstva vnitra doputovaly už další obálky se jmény uchazečů.

Kandidáti na policejního prezidenta se množí

Výběrová komise nanominovaná ministrem Johnem je v současnou chvíli v polorozpadlém stavu a je zkoušena jak ze strany ODS, tak ze strany ČSSD. Navíc dohady o jménech kandidátů jsou stejně časté jako spekulace o účinkujících komisařích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Pavel Kozdera

Mgr. Marek Výborný byl položen dotaz

očkování proti SLAK

Proč se u nás neočkuje proti SLAK?? Proč toto očkování EU zakázala? Proč všude ve světě se očkuje? A je pravda, že v Rakousku se zabíjí jen nakažené kusy??

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Hasiči dál pomáhají na hranicích, odřad ze Slovenska se včera vrátil zpět do ČR

22:31 HZS ČR: Hasiči dál pomáhají na hranicích, odřad ze Slovenska se včera vrátil zpět do ČR

Na osmi hraničních přechodech se Slovenskem a Českou republikou probíhá dezinfekce nákladních vozide…