Jana Filipová, která u prvoinstančního soudu nejprve uspěla se žalobou na Andreje Babiše, od odvolacího soudu odešla s nepořízenou. Dle soudkyně nedostatečně prokázala, že jí byla Babišem způsobena újma. To bývalá majitelka koloniálu U Jany však nechce nechat jen tak, chce podat dovolání. „Já se z toho určitě věšet nebudu, ale prostě budeme bojovat dál,“ říká a trvá na tom, že Babiš lhal, že demonstranti nejsou zaplacení a že jí kvůli tomu lidé obtěžovali už předtím, než premiérovi napsala výzvu, ať se omluví.
„Trvám na tom, že demonstranti placení nejsou. Nenechám tady zvítězit lež pana premiéra,“ prohlásila po vynesení rozsudku. I její právní zástupce Aleš Rozehnal se s rozsudkem neztotožňuje. „Není možné, aby politik mohl lhát, urážet a zesměšňovat své názorové oponenty z řad občanů, aniž by takové jednání bylo nějak sankcionováno,“ mínil.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
Smlouva s Vatikánem
Podle toho, co vím, tak jde o dost kontroverzní smlouvu, můžete mi tak vysvětlit, proč bychom ji měli uzavírat? Jaký prospěch z ní ČR plyne? Nebo je to zas nějaké nařízení EU?
Další články z rubriky

17:27 Decroix z ODS se chlubila, jak zpřísnili migrace. „Odvážně udělali, co chce Brusel,“ zní v odpověď
Poslankyně ODS Eva Decroix na sítích informovala, že vláda Petra Fialy navrhuje novelu, která zpřísn…
- 12:20 Hmyz, nic víc. Telefonát Trumpa s Putinem přinesl zlé zprávy pro EU
- 20:05 Nezvládá učivo dějepisu základní i střední školy. Velká ostuda Nerudové, je neúprosný historik Fidler
- 15:53 Fiala před studenty. Tam, co Zemanovi zakázal přednášku Bek. Prostě dvojí metr, shrnuje Valeš
- 14:59 TOP 09 naříká nad plánem odevzdat Krym. „Kdyby nespěchali do NATO, mohli ho mít,“ zní odpověď
- 12:10 Fiala objal Lipavského a v ODS se bojí toho nejhoršího dopadu