Boj o ČT: Přehlédli to? Lipovskou mohl zničit text, skončilo to jinak

13.01.2021 18:40 | Zprávy

Hlídací pes se opět zaměřil na jednu ze svých oblíbenkyň – radní ČT Hanu Lipovskou. Je prý ve střetu zájmů a poslanci by ji měli odvolat. Ekonomka však střet zájmů odmítá, autor článku si totiž nezjistil základní fakta.

Boj o ČT: Přehlédli to? Lipovskou mohl zničit text, skončilo to jinak
Foto: archiv H. Lipovská
Popisek: Hana Lipovská

Web Hlídací pes má s některými členy Rady České televize napjaté vztahy už od chvíle, kdy Luboš Xaver Veselý ještě před svým zvolením odhalil pozoruhodné pozadí Ústavu nezávislé žurnalistiky, který Hlídacího psa provozuje. Nyní se ale zaměřil na jeho kolegyni Hanu Lipovskou.

V textu advokáta Aleše Rozehnala byl rozebírán její střet zájmů, vzniklý vystupováním za Institut svobody a demokracie, kde je současně členkou správní rady. Hlídací pes vyšperkoval advokátovu analýzu dramatickým mezititulkem „Ve službách spolku Bobošíkové“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Tomio Okamura byl položen dotaz

Vy jste proti sankcím

Já v nich také nevidím moc žádný přínos - ani pro Ukrajinu. Na druhou stranu, nebylo by horší nedělat nic, když Rusko rozpoutalo válku? Nebo co byste udělal vy, kdybyste byl teď ve vládě? A věříte, že Trump letos válku ukončí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Likvidace duchovního bohatství. Podle docenta Valenčíka jsou akademická půda a věda plné plevele, takže nic neroste

4:44 Likvidace duchovního bohatství. Podle docenta Valenčíka jsou akademická půda a věda plné plevele, takže nic neroste

„To, co se v poslední době odehrává na akademické půdě, je posun od vzdělávání a poznávání k obživě,…