„Dnes jsou islamisté a multikulturalisté na stejné straně barikády a v koalici pro společný zájem, to ovšem neznamená, že si nepůjdou zítra po krku,“ myslí si Lhoťan. Následně se chopil popisu multikulturalismu, v němž jde podle jeho názoru o soužití odlišných kulturních a sociálních, případně náboženských skupin založených na odlišných kulturních vzorcích v rámci obvykle národního státu.
„Samotné multikulturalisty bych ještě rozdělil na dva směry,“ poznamenává a jmenuje extrémní a běžné multikulturalisty. „A copak to je islamismus? Ve své podstatě je jedno, co je islamismus, protože v rámci tohoto problému splývá islamismus s věřícím muslimem, protože jak islamista, tak věřící muslim mají stejný cíl: Zajistit islámu, respektive muslimům, právo na šíření islámu ve všech jeho podobách, zajistit muslimům právo na přistěhovalectví do dané země a zajistit muslimům všechna občanská práva, která pak mohou využít k postupné demontáži neislámského systému,“ zmiňuje. A protože podle jeho názoru cílem odpůrců multikulturalismu je zamezit nejen multikulturalismu, ale i šíření islamismu, mají obě skupiny společný cíl.
- Původní text ZDE
„Bránit multikulturalismus a prosazovat ho, ale motivy těchto dvou skupin jsou odlišné a jejich spojenectví je jen dočasné,“ zmiňuje Lhoťan a přirovnává to k dočasnému spojenectví císařského Německa s Leninem a bolševiky či spojenectví Hitlera se Stalinem. „Bohužel toto spojenectví islamistů s multikulturalisty může mít pro nás ničivější následky než koalice bolševiků s Němci před 100 lety,“ uzavřel.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef