„Máme tady Jardu Jágra, který dokázal strašně moc, ale na druhou stranu, já osobně si myslím, že je strašně prodejnej,“ uvedl Štáfek s tím, že jde o legendu, ze které jsou v Americe všichni podělaní. „A u nás ostatně také, jenže pak se tahle persona spojí s Babišem a dělá reklamu na Vodňanské kuře,“ vzpomněl Štáfek s tím, že mu to přijde nešťastné.
Původní text ZDE
„Že si taková osobnost nezjistí základní informace. Nebo možná tomu pánovi bezmezně věří,“ poznamenal Štáfek.
O herci Štáfkovi v těchto dnech nepíše příliš lichotivě server Extra.cz. V minulosti se prý hodně spekulovalo o tom, jak si Jakub přivydělává – měl prodávat návykové látky. Nejdříve prý začínal s marihuanou, pak přešel na tvrdé drogy. Sám Štáfek se k tomu vyjadřovat nechtěl.
Původní text ZDE
![](/Content/Img/content-lock.png)
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
falešný tweet
Dobrý den, přemýšlela jste, proč právě vy jste byla zneužita k šíření falešného tweetu? Myslíte, že vás v Rusku nějak znají, že jste pro ně hrozbou? Spíš bych vám dal za pravdu, že popud vzešel z Česka, ale od koho? Myslíte, že je za tím třeba i někdo z politiků, a že jde o předvolební boj?
Další články z rubriky
4:39 Až po válce přijdou Ukrajinci za svými ženami. „To jsme zatím nezažili.“
Je návrat ukrajinských vojáků z fronty a jejich následné spojení s rodinami v Evropě hrozbou, na kte…
- 17:50 Co dělal na Ukrajině? Jindřich Rajchl podává trestní oznámení na Foltýna
- 12:46 Koho se v ČR bát. Zbořil po útoku v debatě na Primě
- 7:17 F-35 a Vetchého spolek. Vitásková má práci pro „orgány“
- 14:54 Černochová na Primě: Nechci dopadnout jako paní Parkanová
- 8:14 Foldyna v Tachově: Rozeštvali Jugoslávii, rozeštvali Ukrajinu. Nesmí se to říkat