Jindřich Šídlo poděkoval komunistovi Ondráčkovi

12.01.2019 16:41 | Zprávy

Komentátor Jindřich Šídlo se rozhodl na rozhlasových vlnách poděkovat komunistickému poslanci Ondráčkovi. Za co poděkoval muži, o němž se často mluví jako o „mlátičce“? Právě za to, že se v lednu 1989 nezdráhal použít policejní obušek proti lidem toužícím po svobodě.

Jindřich Šídlo poděkoval komunistovi Ondráčkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Při svém rezignačním projevu označil Zdeněk Ondráček poslance pravého spektra poslanecké sněmovny za demokratickou žumpu

Televize Seznam nedávno uvítala dva pány. Poslance Pavla Žáčka (ODS) a komunistického zákonodárce Zdeňka Ondráčka. Stojí za pozornost, že oba pánové se mohli setkat už před 30 lety, kdy se lidé toužící po svobodě rozhodli uctít památku Jana Palacha. Komunistická policie se rozhodla tyto lidi mlátit a zatýkat už jen za to, že si dovolili položit květinu k uctění Palachovy památky.  

Mezi lidmi, kteří Palachovu památku uctili, byl i Pavel Žáček. Mezi komunistickými policisty, kteří neváhali své spoluobčany mlátit hlava nehlava, byl Zdeněk Ondráček. Komentátor Šídlo má za to, že se Ondráčkovi sluší poděkovat. Za co? Za to, že svým spoluočanům ukázal, že je na čase, aby komunisté „odešli od válu“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Tomio Okamura byl položen dotaz

Vy jste proti sankcím

Já v nich také nevidím moc žádný přínos - ani pro Ukrajinu. Na druhou stranu, nebylo by horší nedělat nic, když Rusko rozpoutalo válku? Nebo co byste udělal vy, kdybyste byl teď ve vládě? A věříte, že Trump letos válku ukončí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Potvrzení Severokorejci v Kursku. Gerasimov jim děkoval

22:40 Potvrzení Severokorejci v Kursku. Gerasimov jim děkoval

Rusové potvrdili, že v jejich řadách bojovali severokorejští vojáci. „Bok po boku, v jednom zákopu b…