„Já si myslím, že v tomto případě lžou obě strany,“ prohlásil bývalý šéf Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Karel Randák na rádiu Impuls. „Lže Mirek Topolánek a lže i Jiří Lang,“ konkretizoval. Může si prý dovolit toto říct, protože ví, jak systém v tajných službách funguje.
Podle Randáka má expremiér Topolánek pravdu v tom, že od BIS nedostal oficiální přepis rozhovorů Pavla Béma a Romana Janouška. Předseda vlády prý dostává spíše obecné informace. Zároveň si o konkrétnější může říct. „To však neznamená, že BIS takovou informaci nechá válet na Úřadu vlády,“ dodal.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pan