Na plná ústa: Babiš v ranní TV nečekaně vysypal zásadní věci

04.05.2022 9:04 | Zprávy

Česká televize proti mně jela velkou antibabišovskou masáž. A lidi mě stejně podporují. Jsou stateční. Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se mezi dvěma parlamentními projevy, kterými přispěl k takřka nepřetržitému jednání Sněmovny, rozpovídal na CNN Prima News. Vstupovat do politiky byl asi omyl, řekl. O kandidatuře na Hrad se rozhodne třeba i později než v září. Už teď ale znectil Josefa Středulu.

Na plná ústa: Babiš v ranní TV nečekaně vysypal zásadní věci
Foto: Repro CNN Prima NEWS
Popisek: Andrej Babiš v ranním vysílání CNN Prima NEWS

Andrej Babiš vystoupil před televizními kamerami, aby vyložil, jak vnímá kampaň hnutí ANO, která nese název „Za Babiše bylo líp“. Na billboardech, které se teď nacházejí v mnoha městech republiky, dávají lidé – kadeřnice, kuchaři a další, najevo, že se o ně Babiš jako premiér staral lépe než jeho nástupce Petr Fiala (ODS).

Babiš v prvé řadě zdůraznil, že se jedná o skutečné občany, nikoli o najaté herce.

„My jsme hlavně rádi, že jde o kampaň, ve které jde o naši podporu, kde už není Babiš na billboardu. Jeden protibabišovský týdeník to změnil. To není žádná fotobanka, to jsou skuteční lidé. Ti lidé jsou stateční, protože podporují Babiše po té antibabišovské masáži. Hlavně od České televize,“ řekl Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Kde berete tu jistotu, že Krym zůstane Ukrajině?

A co se týká Ruska, podle mě se jeho imperialistická politika nikdy nezměnila jen jsme se nechali uchlácholit mírem, který tu byl a teď nastává naopak zas panika. Na druhou stranu, myslíte, že by na nás Rusko přímo zaútočilo, když jsme v NATO? Nebo nevěříte v ochranu NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proč nejsou demonstrace. Rakušane, rezignuj.“ Umělci k tragickému konci Šimůnkové

20:15 „Proč nejsou demonstrace. Rakušane, rezignuj.“ Umělci k tragickému konci Šimůnkové

„Byla završena strašná tragédie jedné rodiny. To, jak se k ní i k dalším pozůstalým po obětech „stát…