Nejpopulárnějším mužem na světě zůstává Bill Gates, jeden z nejbohatších lidí na planetě, ne-li vůbec nejbohatší. Druhé místo připadlo končícímu americkému prezidentovi Baracku Obamovi. Třetí příčku obsadil čínský prezident Si Ťin-pching. Čtvrté místo náleží populárnímu herci Jackie Chanovi. Fyzik Stephen Hawking skončil pátý a šesté místo náleží vládci Kremlu Vladimiru Putinovi.
Server připomíná, že jde o bývalého agenta KGB. Popularitu si drží i přesto, že svým vojenským zásahem v Sýrii fakticky drží u moci syrského diktátora Bašára Asada. V loňském roce skončil Putin na 11. místě prestižního žebříčku.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp