Spadla klec? Zahradil reportérce „Zdíše“ ze Seznamu pohrozil právníky. Prý lhala. A věci nabraly zajímavý spád

13.02.2020 18:16 | Zprávy

Reportérka ze Seznamu Zdislava Pokorná, která se ptala hostů Xavera, kolik mu platí, napadla europoslance Jana Zahradila. „To, že je někdo novinář, neznamená, že kolem sebe může házet lživými obviněními z korupce,“ poznamenal Zahradil s tím, že na ni nažene právníka. V diskusi se mu dokonce advokáti nabízeli. Je to konec „slečny Zdíši“?

Spadla klec? Zahradil reportérce „Zdíše“ ze Seznamu pohrozil právníky. Prý lhala. A věci nabraly zajímavý spád
Foto: repro Facebook
Popisek: Europoslanec Jan Zahradil po "aféře" zveřejnil koláž v podobě Jamese Bonda, agenta ve "službách Vietnamu"

Xaverem proslavená reportérka Seznam Zpráv Zdislava Pokorná, která, jak prezentoval právě Xaver, obepisovala hosty jeho show s dotazem, kolik musejí Xaverovi dávat peněz, se nejspíše bude soudit. Tato reportérka šířila údajně lži na Twitteru o Janu Zahradilovi, kterého se ptala: „Tak kolik dostanete za vaše služby pro vietnamské komunisty? Přece jenom to s nimi táhnete minimálně pět let. Máte opravdu co slavit.“ To se však politikovi ODS nelíbilo a na svém Twitteru oznámil, že ještě nikdy na nikoho nehnal právníka, avšak nyní si to vyzkouší. Podle Zahradila neznamená povolání novináře to, že může kolem sebe házet obviněními z korupce. „Snad to v @SeznamZpravy slečně ‚Zdíše‘ také vysvětlí,“ poukázal na zaměstnavatele reportérky Pokorné.

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: tle

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?

Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Oni si myslí, že zbrojením se dají vyhrát volby.“ Klaus o přepisování dějin a Ukrajině

14:10 „Oni si myslí, že zbrojením se dají vyhrát volby.“ Klaus o přepisování dějin a Ukrajině

Od Beneše po Ukrajinu. Kniha pod tímto názvem s podtitulem 80 let od konce druhé světové války z per…