Stát jako kabaret, ministr Superstar se nakrucuje. Občan zuří kvůli tomu, co se dělo s výsledky korona testů jeho dětí

06.03.2020 13:55 | Zprávy

Na způsob komunikace Ministerstva zdravotnictví v souvislosti s šířícím se koronavirem si na sociální síti stěžuje manžel ženy nakažené touto nemocí. Je silně rozčarován z toho, že zatímco netrpělivě čekal, až jej resort zdravotnictví kontaktuje, zda jeho děti mají negativní výsledek testů, hlásil tuto zprávu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) do televize. Sám se pak výsledky svých dětí dozvěděl od lékařů až hodinu poté, co je ministr oznámil na kamery, píší Novinky.cz.

Stát jako kabaret, ministr Superstar se nakrucuje. Občan zuří kvůli tomu, co se dělo s výsledky korona testů jeho dětí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Adam Vojtěch

„Měl jsem dost velkou zlost (doteď mám), když jsem se zprávu o negativním výsledku testů na COVID-19 svých dětí a neprůkaznosti testu u mě dozvěděl nejdříve od SuperStar ministra nakrucujícího se před kamerami ČT24 a až hodinu potom od lékařů. Absurdní,“ napsal ve svém tweetu rozčílený otec. Narážel tak na to, že Vojtěch v minulosti vystupoval v pěvecké soutěži.

Opřel se ale i do hesla Babišovy vlády – řídit stát jako firmu, to ve svém hashtagu pozměnil na motto #řídit stát jako kabaret.

 

 

Jedná se o muže, u jehož manželky odhalil nákazu koronavirem test provedený v soukromé laboratoři. Oficiální test na koronavirus nemohla podstoupit proto, že předtím nepobývala v rizikové Lombardii, ale na její hranici. O negativním výsledku u jejich tří dětí informoval ministr ve středu večer. Dvě z dětí navštěvují základní školu v Praze 6, která tak může nadále fungovat bez dalších opatření.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Co myslíte, že bude s budoucností Evropy a tedy i naší?

Jestli budeme jediný, kdo se bude snažit o ,,zelenou politiku"? A jaký to má význam pro životní prostředí, když se o ochranu klimatu budeme snažit jen my? Vždyť v porovnání třeba s USA nebo Asií jsme pidi světadíl. Nebo je podle vás nějaká šance, že by se politici v EU konečně probrali a začali také...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jen Eskymáky tady nemáme. Verbež! Mnoho Ukrajinců si myslí, že jsou šlechta. Mladá Boleslav se možná mění ve velký bolehlav

4:40 Jen Eskymáky tady nemáme. Verbež! Mnoho Ukrajinců si myslí, že jsou šlechta. Mladá Boleslav se možná mění ve velký bolehlav

„Zvlášť ‚úkáčka‘ si myslí, že jim to tady úplně patří, že jsou šlechta. Prý bojujou za naši demokrac…