„Je třeba se zamyslet nad hranicemi absurdity. Někde jsem viděl titulek Trump je ruský nebo sovětský agent. Myslel jsem si, že měl někdo nepodařenou párty ve Cvernovke (Cvernovka je lidový název továrny na nitě v Bratislavě, ale zde je myšleno kreativní a kulturní centrum Nová Cvernovka ve stejném městě, pozn. red.) a že jim tam prodali špatný matroš. Moc jsem tomu tedy nevěnoval pozornost, ale nyní mi to někde vyskočilo, tak jsem se tím zabýval. To dokážou vymyslet jen blbci,“ říká v posledním ze svých pravidelných komentářů z jedoucího auta slovenský politický analytik Ján Baránek. Nyní tak činí velmi často a pár lahůdek jsme pro vás vybrali, byť kvůli srozumitelnosti trochu poupravili.
Sovětský agent Trump, narcistický neonacista Musk
Jak Baránek říká, tyhle věci v něm spouštějí „samonasírací“ mechanismus. Uvádí příklad soudce Nejvyššího soudu Spojených států Bretta Kavanaugha navrženého kdysi Trumpem, že si jeho spolužačka ze střední školy po desítkách let vzpomněla, že ji na jednom večírku žádal, aby s ním šla do pokoje. „Ta dívka čisté duše s ním šla na pokoj, kde utrpěla trauma. Takové trauma, že se z něj donedávna vzpamatovávala. On ji neznásilnil, ani jí nečetl poezii, protože četba básní uvolňuje fyzické napětí, ale on se jí nejspíš ani nedotkl. Ale v té Americe, kde se svobodně procházel Jeffrey Epstein, kde se neobchoduje s dětmi, se z toho stal velký skandál. Proč to říkám. Protože nyní si někdo vzpomene, že byl Trump sovětský agent. Dokonce měl i pěkné umělecké jméno Krasnov, což evokuje pocit, že je obyčejné sebestředné hovado a narcis. Ostatně přesně to odhadli v Deníku N, kde periferním viděním zjistili, že je Elon Musk narcistický neonacista, a něco podobného se děje i s Trumpem,“ zamýšlí se ironicky.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Jan Rychetský