Ukrajinec poslal kamsi „prvního muže světa“. Ale nic nenadělá

22.10.2024 9:53 | Zprávy

Na setkání skupiny BRICS v ruské Kazani, které má proběhnout ve dnech 22. až 24. října dorazí i generální tajemník OSN António Guterrés. A Ukrajinci už dávají najevo, co si o tom myslí. „F*ck You, António,“ koluje po sociálních sítích. A mezitím na Ukrajině dál teče krev. A šéf Pentagonu Lloyd Austin se při návštěvě Kyjeva ani slovem nezmínil o Zelenského plánu vítězství. Zvládlo by vůbec NATO vstup Ukrajiny a případnou válku s Ruskem?

Ukrajinec poslal kamsi „prvního muže světa“. Ale nic nenadělá
Foto: Youtube
Popisek: Generální tajemník OSN António Guterres

Server Kyiv Post oznámil, že na summit BRICS přijede mezi desítkami politiků z různých zemí i generální tajemník OSN António Guterrés.

„Generální tajemník OSN Guterrés se podle vedoucího informačního centra organizace v Moskvě zúčastní summitu BRICS v Kazani v Rusku. Akce se bude konat od 22. do 24. října, letos skupině předsedá Rusko,“ napsal Kyiv Post.

A hned přišla reakce. „Fuck You, António Guterrési,“ napsal na sociální síti X zkušený veterán už z bojů na východě Ukrajiny z roku 2014 Constantine.

válka na Ukrajině

Mezitím v pondělí přijel do Kyjeva na návštěvu šéf Pentagonu Lloyod Austin a přislíbil napadené zemi další finanční prostředky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Miloš Polák

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

A co s tím dělá vaše vláda?!

Podle mě nezneužívá situace, kdy jsou nějaké potraviny více žádané jen Agrofert, jak tvrdíte (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/ODS-Majitel-poslancu-ANO-si-zvysi-trzby-a-jeho-nohsledi-hazou-na-vladu-zdrazovani-772577), ale snad všichni prodejci. A můj dotaz je prostý, co jste...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Chazar (jevrej) Zelenskyj fanatazíruje o vítězství v době totálního rozvratu a blížící se prohry, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseJamščik , 22.10.2024 12:39:06
Nezbývá mu nic jiného. Ukrajinci si konečně uvědomí, že je zatáhl do sebevražedné války s Rusy a potrestají ho za své pobité a zmrzačené. Pro americké korporátní fašisty přestal být zajímavý. Pro Rusy je masový vrah. Prostě Volodymyr raději spřádá fantazie o velkém vítězství, místo aby přemýšlel, kdo ho sejme první. Jistý Áda s fousky pod nosem také fantazíroval. V bunkru pod rozbombardovaným Berlínem o velikém vítězství. USA, GB a kolektivní Západ podobně fantazírují o obnově vedoucí ro ve světě. Také úplně nesmyslně, marně a především zločinně. Hegemonie USA a Západu definitivně skončila. Jen lokajové s kariérou závislou na vůli Západu to nechtějí pochopit. Nedivme se. On každý lokaj si nerad připouští definitivní konec pro něj příznivých časů. P. S. Snad pouze Pávek si s tím hlavu neláme. Ten věří, že prostě znovu převlékne kabát a složí další přísahu novým mocným.

|  12 |  0

Další články z rubriky

Zlevnil „smažák“. Ale když Čech zjistí pravdu o ceně, zaskočí mu

12:31 Zlevnil „smažák“. Ale když Čech zjistí pravdu o ceně, zaskočí mu

Příjemné překvapení čekalo v uplynulých týdnech všechny milovníky tradičního „smažáku“. Mnohé zákazn…