Volila rodina Trumpa? Aktivistka přichystala vánoční pomstu

03.01.2025 21:32 | Monitoring

Rafinovaná pomsta skrytá v ozdobičkách na stromeček. Představa vánočních radostí a rodinné pohody nabírá v USA nových rozměrů, když influencerka Lindsey Patrick Wrightová na sociálních sítích radí, jak dát svým příbuzným najevo nespokojenost s jejich politickou volbou. Ve videu demonstrativně vyrábí ozdoby, vkládá do nich lístečky s kritickými vzkazy a plánuje je dát coby dárky rodinným příslušníkům, kteří v prezidentských volbách hlasovali pro Donalda Trumpa.

Volila rodina Trumpa? Aktivistka přichystala vánoční pomstu
Foto: Repro: Instagram
Popisek: Influencerka Lindsey Patrick Wrightová radí, co dát k Vánocům příbuzným, kteří volili Donalda Trumpa

Vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách bylo věrohodnými zdroji ohlášeno již den po samotných volbách, tedy 6. listopadu 2024. Někteří Trumpovi odpůrci a příznivci Demokratické strany se s tím ovšem nesmířili doteď. O Vánocích vymýšleli plány, jak se tiše „pomstít“ svým příbuzným, kteří svým hlasem k Trumpovu znovuzvolení přispěli.

Lindsey Patrick Wrightová podobný návod zveřejnila na platformě TikTok a poté i na Instagramu. V minutu a půl dlouhém videu Wrightová radí, co lze Trumpa volícím příbuzným darovat pod stromeček.

Wrightová sama detailně popisuje výrobu kulatých ozdobiček na stromeček. Některé jsou ozdobené provázkem, jiné jsou obalené háčkovanou kapsičkou a vcelku jsou docela hezké a vkusné. Divák tedy doposud netuší, kde se skrývá očekávaná pomsta.

Ta přichází vzápětí v podobě malých lístečků se vzkazy, které Wrightová vkládá dovnitř samotných ozdobiček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Alena Kratochvílová

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Jak byste definovala dezinformace?

Jak a kdo by podle vás měl posuzovat, co je a co není pravda? A co když se pravda ukáže vlivem času, což se dost často stává? Víte já bych od ODS čekal, že budete bojovat spíš za svobodu slova a ne dělat pravý opak

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Proboha, proč tento článek, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseKobliha57 , 04.01.2025 10:59:52
o této nešťastné slaboduché dívence? U libtardů takových je přehršel. A nejen dívek, ale i chlapců, nebinárních jedinců a mnoha dalších pohlaví.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Čeští elfové. Co jsou zač a kdo je platí? Analytik se podíval blíže

9:51 Čeští elfové. Co jsou zač a kdo je platí? Analytik se podíval blíže

TÝDEN V MÉDIÍCH Nezodpovězená otázka, kdo platí České elfy a jejich boj s takzvanými dezinformacemi.…