Ivan Jordák: Nalijme si už čistého vína

18.05.2020 20:14 | Zprávy

Zase u nás nastaly pokusy změnit politickou scénu jinak, než rozhodli občané ve volbách. I když nutno přiznat, že se již jedná o přípravu na podzimní volby do třetiny Senátu a Krajských zastupitelstev.

Ivan Jordák: Nalijme si už čistého vína
Foto: Hans Štembera
Popisek: Žižkovská věž

Opět se vyznamenala média, tentokrát k mému údivu i redaktorka Primy v Partii, naléháním na místopředsedu Poslanecké sněmovny JUDr. Filipa, aby přiznal, že v interview pro ruský časopis, „Červená hvězda“ pošpinil a pomluvil Českou republiku výrokem, že u nás sílí fašizující tendence. S panem Filipem tu byl z ČSSD pan Zaorálek a z SPD pan Okamura. Když paní redaktorka u pana Filipa neuspěla s požadavkem, aby se omluvil, anebo, aspoň jsem to tak já vnímal, že je ruský agent a znectil památku českých legionářů, požadovala potvrzení oprávněnosti svého postupu od pana Zaorálka, který jí v lecčems dal za pravdu a od pana Okamury, který však vyslovil, že nebezpečí fašizace naší společnosti vidí v určitých jednáních některých politiků rovněž.

Větší úspěch měl redaktor pan Moravec ve svém pořadu OVM na ČT, kde se už mluvilo o velezradě a stálém nebezpečí z východu. Také tu bylo složení přítomných politiků daleko vybranější, z ODS pan Fiala, z hnutí STAN pan Rakušan, z KDU-ČSL pan Výborný a z ČSSD pan Hamáček. Nevím, o čem se mluvilo dál, protože bylo venku příliš krásně, abych zůstal doma a poslouchal tyto výlevy.                    

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jan Kuchař byl položen dotaz

Peníze nechybí přeci jen ve školství

Ale snad všude. Policisté, hasiči, lidé v sociálních službách...ti všichni by si zasloužili přidáno. A co pro ně udělala vaše vláda?! Když už něco ,,děláte" tak jen to, že své povinnosti přenášíte na obce a města.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Smutné konce

14:52 Jiří Weigl: Smutné konce

Česká politická reprezentace provedla spektakulární geopolitický přemet – drsně odvrhla zásadního sp…