Co se mi ale vážně nelíbí, je fakt, že se někteří sportovci dokáží zviditelnit či svým způsobem proslavit nikoliv tím, že by měli výborné výsledky, ale především tím, že patří k transgenderové skupině populace.
Důkazem toho je v médiích zmiňovaný příběh teprve čtrnáctiletého juniorského brazilského původně krasobruslaře, který je dnes už krasobruslařkou.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ivo Valenta
79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.
autor: PV