Martin Komárek: Už je Babiš v kotli

18.04.2018 16:43 | Zprávy

Od jara 2013 jde od vítězství k výhře. Teď si najednou neví rady. Stojí Babiš před svým Waterloo?

Martin Komárek: Už je Babiš v kotli
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Komárek

Na hlavu poražené „tradiční“ strany po dlouhé době zvolily dobrou taktiku. Shlukly se jako pižmoni, navzájem se zahřívají vlhkými chlupy. Rohy sice nemají, ale úspěšně předstírají, že mají.

Nepředstíraly by úspěšně, kdyby se k nim nepřidali Piráti.

Zatímco malé rádoby pravicové strany nenávidí Babiše proto, že jim přeťal cestu k potravě, Piráti ztělesňují mladé, zejména pražské lidi, kterým se prostě nelíbí Babišův ksicht. A jak známo, argument, nelíbí se mi váš ksicht, cizinče, patří na divokém východě k nejtvrdším.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak by problém se zneužíváním sociálních dávek řešilo ANO?

Protože když jste byli u moci, tak jste v tomto směru neudělali vůbec nic a snad se shodneme že tu ke zneužívání dochází a je třeba to řešit. Nebo máte jiný názor?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Zamítnutá milost

9:16 Zdeněk Jemelík: Zamítnutá milost

Čtyřicet let života v postavení občana II. kategorie v socialistickém ráji mě přivedlo k přesvědčení…