Tomáš Haas: "Toaletní papír" pana Bělobrádka

02.12.2013 7:30 | Zprávy

Lukrativní resorty patří těm, kdo povedou stát jako firmu a těm, kteří zajistí, aby to fungovalo.

Tomáš Haas: "Toaletní papír" pana Bělobrádka
Foto: MK
Popisek: Tomáš Haas

"Lídr KDU–ČSL Pavel Bělobrádek není spokojen s tím, jak probíhají vyjednávání o nové vládě a dokonce naznačuje, že lidovci nemusejí ve vládě být. Takovému jednání sice politolog Lukáš Jelínek rozumí, ovšem naopak předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek kroutí hlavou. „Předseda Bělobrádek o pochybách lidovců dosud mlčel," poznamenal Faltýnek pro ParlamentníListy.cz."

„To je zase nějaká zástupná vějička, na kterou máme skočit, neboť oni sami přece neočekávali, že s tímto volebním ziskem budou obletováni partnery a budou jim nabízeny ty nejlukrativnější resorty! Ale pokud jsou třeba do této doby udržováni v domnění, že by jim mohl připadnout resort, jako je například zemědělství, kde se točí poměrně dost velké finanční prostředky, sociální věci, což je také poměrně dost výrazný resort důležitý pro fungování státu, nebo místního rozvoje, kde jsou také poměrně velké peníze, tak mám dojem, že lidovci v tomto nejsou koaličními partnery nějak přehlíženi nebo obcházeni,“ zdůraznil Jelínek

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tomáš Haas

Eva Decroix, MBA byl položen dotaz

Russák musí prohrát

Jak to chcete zařídit?Za tři roky se nic nepovedlo, jen umírání na obou stranách. Sankce nefungují, peníze už nejsou, zbrabě také ne - a vyrobit je za podmínek Green Dealu také nepůjde. Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Prezident rozdával radost

15:49 Zdeněk Jemelík: Prezident rozdával radost

Prezident republiky omilostnil dalších pět odsouzených s odůvodněním, proti němuž dle mého názoru ne…