Kozák (ČSSD): Rezignace ministra Drábka není vyřešením všech problémů na ministerstvu

03.10.2012 15:29 | Zprávy

Vyjádření Ing. Rudolfa Kozáka k rezignaci ministra Drábka

Kozák (ČSSD): Rezignace ministra Drábka není vyřešením všech problémů na ministerstvu
Foto: tan
Popisek: Kandidát na senátora Rudolf Kozák (ČSSD)

Rezignace ministra Drábka je jediným možným řešením. Přesto bych rád konstatoval, že to není vyřešením problémů, které trápí toto ministerstvo. Je třeba zajistit hloubkový audit všech jeho aktivit, především ve vztahu k občanům. Častá neprůchodnost sociálních dávek dostává lidi do pozice vazalů nezodpovědného jednání tohoto ministerstva. Věřím, že premiér Nečas bude tuto situaci řešit téměř okamžitě a do důsledků. Odchod jednoho člověka, byť z vedení rezortu, neznamená nápravu.

Ing. Rudolf Kozák, kandidát do Senátu Parlamentu ČR za ČSSD pro volební obvod č. 5 - Chomutov

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Rudolf Kozák - profil

Miroslava Němcová byl položen dotaz

falešný tweet

Dobrý den, přemýšlela jste, proč právě vy jste byla zneužita k šíření falešného tweetu? Myslíte, že vás v Rusku nějak znají, že jste pro ně hrozbou? Spíš bych vám dal za pravdu, že popud vzešel z Česka, ale od koho? Myslíte, že je za tím třeba i někdo z politiků, a že jde o předvolební boj?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Sbírka na drony a trhavinu pro Ukrajinu je „neřízená střela“

19:25 Vích (SPD): Sbírka na drony a trhavinu pro Ukrajinu je „neřízená střela“

Považuji současnou situaci na Ministerstvu obrany za neudržitelnou.