Při teroristickém útoku ve francouzské Nice muslimský terorista zavraždil kamionem více než 80 lidí. Dle agentury AFP šlo o muže tuniského původu a křičel prý Allahu Akbar. A to zdaleka není jediný útok muslimských imigrantů…
Pachatelem této hrůzy je islámský terorismus, ale odpovědnost za vraždění Evropanů je širší. Odpovědnost mají elity Evropské unie a všichni obhájci multikulturní politiky a nelegální imigrace islámských přistěhovalců do Evropy. Tuto hrůzu musíme zastavit a naše hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura to udělá. Musíme to udělat dřív, než se bude zabíjet v českých městech. K tomu potřebujeme vaši podporu. Nenechte se obelhat médii, nenechte sebou manipulovat a přijďte k volbám do krajských zastupitelstev v říjnu! Stejně jako v nedávné době Britové musíme demokratickým způsobem ukázat svoji rozhodnost a touhu po změně!
Co si myslíte o událostech v Turecku?
Dnes není podstatné, jestli vojenský pokus o puč byl inscenovanou provokací, nebo totálně pokaženým pokusem o neústavní změnu vlády. Dnes je zřejmé, že následkem jsou rozsáhlé represe, které zasahují všechny oblasti státní správy, soudního systému, armády, policie, a všechny ostatní zásadní složky státu. Jde o razantní přeměnu Turecka v totalitní islámský stát. V přímém přenosu vidíme, jak islámští politici ukončují předstírání demokracie a využívají příležitosti k pevnému uchopení moci. Turecko se samozřejmě stane hrozbou pro slabou Evropu. Islamizace Evropy získává silného patrona a pevné zázemí. Evropa je rozvrácena politikou elit EU včetně politických popletů, jako je pan Karel Schwarzenberg. Erdoganovo Turecko se logicky obrátí na Evropu, která je slabá, a nikoliv na sílící Rusko.
„Nevhodné jsou už také ekonomické sankce vůči Rusku, poškozují naše podnikatele, jak jsem se dozvěděl i na návštěvě několika firem v Moravskoslezském kraji. Putin určitě nepřipravuje válku proti NATO, nevěřím tomu, to by se snad musel zbláznit,“ řekl Andrej Babiš. Co o tom soudíte?
Pan ministr Andrej Babiš něco jiného říká na setkáních s občany a něco jiného dělá jako člen vlády Bohuslava Sobotky. Pokud takové věci myslí vážně, ať podá demisi. Vláda, ve které sedí Babiš, podporuje sankce proti Rusku a podporuje akce NATO zvyšující napětí mezi evropskými státy a Ruskem.
V rámci varšavského summitu NATO jasně zaznělo, že jakkoliv Aliance nečeká bezprostřední hrozbu z Ruska, je třeba situovat do Pobaltí menší počet jednotek. Je to správné rozhodnutí? A správné množství? Moc, nebo málo? Z Moskvy zaznívá obava, že dané síly budou jen předvoj k přisunutí dalších, stejně tak k výstavbě infrastruktury, včetně protiraketové. Je to důvodná obava? A co riziko, že Rusko rozmístí v Kaliningradské oblasti nejnovější rakety?
NATO se rozhodlo zvýšit vojenskou přítomnost u hranic s Ruskem a definovat Rusko jako hrozbu. Myslím, že obě věci jsou nerozumně provedeny. Pokud NATO chtělo posílit obranu pobaltských zemí, mohlo podpořit zásadní modernizaci a rozvoj ozbrojených sil těchto států. Hlavním problémem těchto zemí je demografická likvidace. Jejich obyvatelé odchází a zůstávají zde etničtí Rusové. Stávající řešení má především zajistit okamžité vtažení členských zemí do konfliktu. Jednoduše řečeno, budeme ve válce s Ruskem a nikdo se nás nebude ptát.
Rusko dnes nemá konvenční síly schopné porazit NATO. Stejně tak je válka proti Rusku nemožná, pokud Rusko disponuje možností mohutné jaderné odvety proti území USA. Stejně jako v roce 1941 musíte proti Rusku mít mobilní síly schopné obsadit rychle centra Ruska a musíte vyvolat destabilizaci a zradu ve velení ruské armády. Dnes to znamená destabilizaci a zradu, která vyřadí ruské strategické jaderné zbraně a systém varování a průzkumu. Ruské jednotky pak použijí pouze jaderné zbraně s omezeným dosahem v Evropě, a to už nebude problém USA. Rusové to ví a stávající kroky oprávněně považují za přípravu války. Za přípravu infrastruktury pro nasazení mobilních sil. Není náhodou, že nyní probíhá na ruské Baltské flotile čistka nevídaná od Stalinových dob. O místo přišlo na 50 admirálů a vysokých důstojníků. Jedním z důvodů čistky je špatná úroveň ruských sil v Kaliningradské oblasti. Vnímat dnes Rusko jako strategického nepřítele číslo jedna je fatální chyba evropských zemí. Násilí a smrt do Evropy přináší její islamizace.
Do jaké míry potřebujeme Rusko jako spojence k boji proti terorismu? Přičemž riziko terorismu nám hrozí v Evropě, stejně tak bojujeme na Blízkém východě s Islámským státem, v Afghánistánu stále není vyřešen Tálibán, problémy jsou v Africe. Jak v jednotlivých „segmentech“ bojovat a kde Rusy potřebujeme?
Především s islámským terorismem a islamizací USA ani NATO vážně nebojují. Dokonce řada věcí ukazuje, že agresivní islám byl vytvořen jako mocenský faktor právě díky politice USA, NATO a EU. Mít problém s dodržením lidských práv v Sýrii a tolerovat situaci v Saúdské Arábii znamená, že buď jste slepí, nebo prostě máte jasný záměr. Saúdská Arábie podporuje aktivně islámské organizace v Evropě. Za její peníze se staví v Evropě mešity, kde se propaguje právo šaría a džihád. Tam se ideologicky připravují vrazi Evropanů. Co je výsledkem intervence v Afghánistánu? Země je velkopěstírnou drog a Tálibán je stále silnější. Myslím, že je to dnes pro NATO falešný cíl, který odvádí naše síly a pozornost od důležitějších věcí v Evropě, na Blízkém východě a ve Středomoří. Musíme stabilizovat situaci v Sýrii a Iráku. To dnes bez Rusů nejde. Opakuji ale, zásadní je otázka, jestli je o stabilizaci a boj s islamisty skutečný zájem. Myslím, že není.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Lukáš Petřík