Písek: Město bude hledat nového nájemce chaty Živec

16.09.2021 9:15 | Tisková zpráva

Písek bude hledat nového nájemce turistické chaty Živec, který by zařízení provozoval od 1. ledna příštího roku. Současný provozovatel zde bude do konce roku. Město vypíše výběrové řízení na pronájem chaty Živec bez stanovení minimální výše ročního nájemného.

Písek: Město bude hledat nového nájemce chaty Živec
Foto: mesto-pisek.cz
Popisek: Písek

„Určíme ale podmínky, za jakých bude muset nový nájemce chatu provozovat. Jedná se například o otvírací dobu, povinnost udržovat altán nebo pravidelně kontrolovat přilehlé lanového hřiště. Chceme docílit toho, aby návštěvníci této atraktivní lokality měli potřebné zázemí,“ uvedla místostarostka Petra Trambová. V blízkosti chaty je lanové hřiště a letos tady bylo otevřeno i 3D bludiště.

„Lokalita byla díky tomu během letních prázdnin hojně navštěvovaná, chata bohužel fungovala jen v omezeném režimu, často byla zavřená,“ poznamenala Petra Trambová. Lidé tak neměli možnost se občerstvit nebo využít toaletu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Pokles reálných mezd

To, že nám klesají reálné mzdy a vůbec klesá naše životní úroveň víme i bez toho, aniž byste nám to jako politici říkali. Mě spíš zajímá, co jako politici děláte proto, aby naše mzdy a životní úroveň byly lepší - vyšší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jeseník: Město rozdělilo dotace, v dubnu bude 2. kolo pro podání žádosti

22:09 Jeseník: Město rozdělilo dotace, v dubnu bude 2. kolo pro podání žádosti

Jeseník rozdělil 4 688 000 korun na podporu sportu, kultury, vzdělávání, volnočasových aktivit a čin…