GEN 2025: Pojďme se shodnout

27.01.2025 17:17 | Monitoring

Na dnešním 1. celostátním sněmu strany GEN byly představeny priority strany do parlamentních voleb v letošním roce. Sněm potvrdil ve svých funkcích současné předsednictvo ve složení: Vojtěch Ryvola předseda, MUDr. Ondřej Němeček místopředseda, Ing. Pavel Šrámek, Mgr. Tomáš Řepa a Tibor Batthyány. Sněm také přijal výchozí teze pro předvolební kampaň se sloganem: Pojďme se shodnout.

GEN 2025: Pojďme se shodnout
Foto: gen2025.cz
Popisek: GEN 2025 - logo

GEN založily osobnosti, které jsou přesvědčeny, že česká politická scéna potřebuje čerstvý vítr. Cílem strany je vrátit do popředí skutečné pravicové hodnoty, podpořit vzdělání, vědu a ekonomiku a přinést změny, které osloví nejen zklamané voliče, ale i ty, kteří hledají naději a inspiraci pro lepší budoucnost.

Strana GEN přináší řešení, která skutečně odpovídají potřebám lidí. Usiluje o stát, jenž je jednoduchý, spravedlivý a přehledný. Odmítá zbytečné zákony, administrativní překážky a instituce, které přeceňují svůj význam před občany. Naším cílem je stát, který poskytne každému svobodu k uskutečnění jeho plánů a zároveň nabídne podporu tam, kde je skutečně zapotřebí. Podle těchto hodnot si občané České republiky zaslouží stát, který jedná férově, transparentně a zjednodušuje každodenní život místo toho, aby jej komplikoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Vy jste proti sankcím

Já v nich také nevidím moc žádný přínos - ani pro Ukrajinu. Na druhou stranu, nebylo by horší nedělat nic, když Rusko rozpoutalo válku? Nebo co byste udělal vy, kdybyste byl teď ve vládě? A věříte, že Trump letos válku ukončí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Reklamní mágové SPOLU to mají těžké

12:06 Schillerová (ANO): Reklamní mágové SPOLU to mají těžké

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolební kampani koalice SPOLU