KDU-ČSL Vysočina bude mít svoji konferenci 16. března v Kamenici u Jihlavy

25.12.2018 9:37 | Zprávy

Krajský výbor vyhlásil krajskou konferenci na sobotu 16. března 2019. Začne v 9.30 hodin v orlovně v Kamenici u Jihlavy a jsou na ni pozváni všichni kandidáti na předsedu strany a také přední kandidáti do Evropského parlamentu. Klíč k počtu delegátů pro jednotlivé okresy bude stanoven 7. ledna, dle aktuálního počtu členů po přeregistraci kvůli GDPR.

KDU-ČSL Vysočina bude mít svoji konferenci 16. března v Kamenici u Jihlavy
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Krajská konference je nejvyšším orgánem krajské organizace a po pravidelném dvouletém cyklu je na ní volen krajský výbor včetně předsedy a předsednictva a také krajská revizní komise. Dále jsou na ní voleni zástupci do celostátní konference a mohou být vzneseny návrhy do celostátního výboru. Jednotlivé nominace mohou vzejít jak od jednotlivých místních či okresních organizací anebo od jednotlivých delegátů přímo na konferenci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jan Kuchař byl položen dotaz

Peníze nechybí přeci jen ve školství

Ale snad všude. Policisté, hasiči, lidé v sociálních službách...ti všichni by si zasloužili přidáno. A co pro ně udělala vaše vláda?! Když už něco ,,děláte" tak jen to, že své povinnosti přenášíte na obce a města.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD) Budeme podporovat bohatnutí zemědělců z jižní Ameriky?

11:01 Vích (SPD) Budeme podporovat bohatnutí zemědělců z jižní Ameriky?

Dohoda o zóně volného obchodu s MERCOSURem pod taktovkou vedení EU je „na spadnutí”. Jako obvykle pr…