Mračková Vildumetzová (ANO): Tak takový deficit si v našem kraji nikdy nikdo nedovolil

13.12.2022 11:38 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k rozpočtu Karlovarského kraje.

Mračková Vildumetzová (ANO): Tak takový deficit si v našem kraji nikdy nikdo nedovolil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Mračková Vildumetzová

Dnes si hejtman a jeho kumpáni schválili rozpočet Karlovarského kraje, který počítá se ztrátou přes 2,5 miliardy korun.

Takový deficit si za celou dobu existence Karlovarského kraje nikdo nikdy nedovolil naplánovat!

Jenomže, stávající vedení se řídí pravidlem, po nás potopa a nestydí se si sáhnout do rezerv, které předchozí hejtmani pro kraj připravili. A tak jistě jen shodou náhod, dva roky před krajskými volbami, vyčerpáme finanční rezervy kraje. Většina obyvatel našeho kraje tak musí doufat, že se příští rok nepřihodí žádná neočekávaná událost. A také se musí smířit s tím, že v dalších letech nebude moci kraj být již tak štědrý, protože politici ze STANu se rozhodli utratit rezervy.

Předložený rozpočet není ani trochu úsporný a spořivý, ale jde úplně opačnou cestou - bohatýrské navyšování výdajů na marketingové aktivity, pohoštění, vydávání jakýchsi knížek a další nejasné výdaje. Zatímco na svoji prezentaci hejtman myslel, tak třeba na seniory už moc nezbylo. Všem seniorům zůstala na jejich celoroční aktivity dotace 500 tisíc korun. A jen pro srovnání, tak na cestovné si hejtman a jeho náměstci schválili navýšení z 800 tisíc na 1,5 milionu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Věříte tomu, že Amerika stojí o to, aby Evropa vzkvétala?

Ve vašem článku cituje Vance, který to tvrdí + další věci. Vy mu věříte? Co podle mě trefil je ta cenzura, kdy se stávající politici natolik bojí o svá místa, že se snaží umlčet všechny ty, kteří s nimi nesouhlasí. Otázkou je, co s tím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka (Motoristé sobě): Drahá Marine...

18:32 Macinka (Motoristé sobě): Drahá Marine...

Dopis předsedy Motoristů sobě francouzské političce Marine Le Penové.