Premiér Rusnok vyznamenal filosofa Erazima Koháka

11.10.2013 17:20 | Zprávy

Premiér Jiří Rusnok se setkal v pátek 11. října 2013 v Kramářově vile s profesorem Erazimem Kohákem a s jeho chotí. Významný český filosof a publicista Erazim Kohák dnes obdržel z rukou Jiřího Rusnoka čestnou plaketu předsedy vlády.

Premiér Rusnok vyznamenal filosofa Erazima Koháka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér v demisi Jiří Rusnok je teď v Senátu jako doma

Premiér tímto krokem ocenil dlouhodobé intelektuální i občanské úsilí Erazima Koháka, jenž letos oslavil osmdesátileté životní jubileum.

„Chtěl bych Vám velmi poděkovat za Vaše celoživotní dílo ve prospěch demokracie v této zemi,“ řekl premiér při slavnostním předání čestné plakety předsedy vlády.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Vlada.cz

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pošarová (SPD): Vrátit se k umístěnkám. Radikální krok pro dostupnost zdravotní péče

22:31 Pošarová (SPD): Vrátit se k umístěnkám. Radikální krok pro dostupnost zdravotní péče

V současné době čelí náš zdravotnický systém mnoha výzvám, od nedostatku lékařů v nejrůznějších obor…