Skopeček (ODS): Evropskou unii je třeba transformovat

12.10.2018 12:40 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k diskusi v Evropském parlamentu

Skopeček (ODS): Evropskou unii je třeba transformovat
Foto: Archiv JS
Popisek: Jan Skopeček

V Evropském parlamentu v Bruselu jsem dva dny diskutoval o budoucnosti EU a hospodářské politice. Ve zkratce jsem říkal toto:

EU je třeba transformovat, zastavit unifikaci a centralizaci a vrátit se ke spolupráci suverénních národních států. V rozpočtu EU jet třeba hledat úspory, nedopustit vznik autonomních vlastních zdrojů EU a zabránit harmonizaci daní, která by poškodila naši konkurenceschopnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Paroubek (ČSSD): Lze očekávat napínavý výsledek německých voleb

21:01 Paroubek (ČSSD): Lze očekávat napínavý výsledek německých voleb

Když po volbách do Bundestagu v roce 2021 byla vytvořena vláda tří politických stran, v níž se spoji…