V KDU-ČSL jsme se zármutkem přijali zprávu o smrti předsedy Senátu Jaroslava Kubery. Odešel člověk, který byl velkou osobností nejen ODS, ale i celé České republiky.
Na naší politické scéně patřil jednoznačně k autentickým politikům, kteří se díky svému upřímnému jednání a nadhledu těšili značné oblibě u lidí. Nezapomenu na naše poslední setkání v sobotu na kongresu ODS, kdy za mnou běžel, aby mě pozdravil.
Budu si ho pamatovat jako člověka - politika, který hájil normální svět, konzervativní hodnoty a principy právního státu. Tyto hodnoty nám byly společné. Jeho odchod mě velmi zasáhl.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV