Růstem z dluhové pasti
Vzestup hospodářské úrovně a potenciálu země je významným cílem hospodářské politiky. Samozřejmě ne jako samoúčel, ale jako vzestup kvality života.
Vzestup hospodářské úrovně a potenciálu země je významným cílem hospodářské politiky. Samozřejmě ne jako samoúčel, ale jako vzestup kvality života.
Nové multifunkční centrum v Hlinsku se dnes stalo dějištěm regionálního kola východních Čech v rámci tanečního projektu Festival tanečního mládí 2012.
Dnešní velkou protivládní demonstraci podpořilo i několik desítek národních socialistů. Jsme jednoznačnou opoziční stranou, která odmítá pravicové experimenty na lidech.
Prohlášení k protivládním protestům
Respektuji právo občanů vyjádřit svůj názor demokratickou formou. Jsme ve svobodné zemi a součástí Evropy, kde jsou podobné protesty běžné.
Politik mívá stejné důvody k radosti jako jiný člověk, jen ji ne vždy může jednoduše dávat najevo.
Přes 120 tisíc lidí se zapojilo do protestu proti vládním reformám, za podání demise Nečasovy vlády a za uskutečnění předčasných voleb. Reakce premiera Nečase o politizaci akce je výsměchem odborům a občanským iniciativám, je projevem pyšné arogance.
Více než 1500 sociálních demokratů a sympatizantů ČSSD z celé České republiky v čele s vedením strany.
KDU-ČSL nerozumí tomu, proč v novém vládním návrhu změn důchodové reformy již není možné odvést jedno procento z odvodů vlastním rodičům. Bankám ano a rodičům ne?
Zdá se, že již můžeme být v poslední fázi nekončící politické krize pod názvem Nečasova vláda.
Důležité bylo rozhodnutí ústavního soudu, který uvedl, že stát nemůže blokovat církevní majetek dvacet let.
Pohádky a báje
HYDE PARK na ČT 24 ve čtvrtek 19. 4. 2012 s V. Filipem, předsedou KSČM
stanovisko hejtmana Plzeňského kraje a stínového ministra dopravy za ČSSD Milana Chovance.
Ministerstvo spravedlnosti připravilo přelomovou změnu ve vedení soudního spisu.
Podnikatelé s ministrem Bendlem hovořili o kvalitě a bezpečnosti potravin a hledali společná řešení.
Vyjádření místopředsedy ÚV KSČM a předsedy OSČMS S. Grospiče k české vládě.
Jako špatný vtip působí zpráva médií o tom, že ministr obrany hodlá v době zoufale napjatého rozpočtu ministerstva obrany utratit 2 miliony korun na vylepšení mediálního obrazu české armády a pomocí televizní show zlepšit pověst našich vojáků.
STOP vládě Petra Nečase! Připojte se k sobotní demonstraci na pražském Václavském náměstí!
Jako špatný vtip působí zpráva médií o tom, že ministr obrany Alexandr Vondra hodlá v době zoufale napjatého rozpočtu ministerstva obrany utratit 2 miliony korun.