„Jeden z největších hradů na světě už ve funkci nejvyššího správce země zažil lunatiky včetně alkoholiků a syfilitiků, v případě Okamury ale možná nebude stačit. V Tokiu narozený Titán bude muset část svého ega, sebevědomí i myšlenek ubytovat v památníku na Vítkově,“ píše Holec o novopečeném zájemci o Pražský Hrad.
Čím déle prý Okamuru sleduje, tím větší strach z jeho politického působení dostává. Z Okamurových dvou knih totiž prý vyplývá, že své pitomosti myslí zcela vážně. Jsme prý nejlepší národ na světě, protože máme svíčkovou a syrečky, ale zároveň žijeme ve strašné, zničené zemi. A pak nám zase poradí „Radujme se ze své země.“
Svou knihu „Umění vládnout“ prý podnikatel konzultoval s mnoha lidmi, z nichž však nikoho nejmenuje. Holec se tomu nediví. „Rovná se to reputační sebevraždě,“ soudí.
Podle něj však proti hororu s Okamurou existuje obrana- Okamura. I v politice totiž platí, že čím raketovější je vzlet, tím prudší následuje pád. „Takže věřím, že už zakrátko budeme i o Okamurovi mluvit jako o chlapci z děcáku, co se kdysi počůrával, pak se z toho vypsal a stal se senátorem a od té doby o něm nikdo neví,“ uzavírá komentátor Reflexu.
Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav