Nával na Okamuru. Babiš v Brně nebyl. Kdyby byl, nadával by

29.08.2021 18:25 | Reportáž

Ne migraci, ne mešitám, ne islámu. Tomio Okamura na Českém jarmarku v Brně hovořil hlavně o migraci, která podle něj může být po těchto volbách zásadním problémem. Proto neuškodí připomenout si, jak se na ni dívají jiné „vlastenecké“ strany jako hnutí ANO, nebo Přísaha. A jejich postoj by podle Okamury mnohé občany překvapil.

Nával na Okamuru. Babiš v Brně nebyl. Kdyby byl, nadával by
Foto: Daniela Černá
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Po sobotním Českém jarmarku v Ostravě zvládl Tomio Okamura ještě dvoje slavnosti v Lučině a v Krnově a v neděli po poledni již byl na dalším z jarmarků, tentokrát v Brně.

Na Zelném trhu prošly během odpoledne jarmarkem tisíce návštěvníků, u stánků se tvořily dlouhé fronty. Nabídka jako tradičně obsahovala i klobásy a pivo Espéďácký speciál 2021, který si mohli návštěvníci vychutnat ve velkém stanu, kde mohli pohovořit i s lídry parlamentního hnutí.

Kromě předsedy Tomia Okamury dorazil i první místopředseda Radim Fiala, nechyběli krajští kandidáti v čele s Janem Hrnčířkem a Lucií Šafránkovou, která absolvovala i předcházející moravské mítinky.

I v moravské metropoli proběhla akce v přátelské atmosféře, případní odpůrci z řad brněnské hipsterské komunity nedorazili.

Program na pódiu začal ve 14 hodin a kromě místních kandidátů promluvil též předseda Okamura. V kraji, který před šesti lety ze všech nejvíce zasáhla migrační vlna z Balkánu, hovořil hlavně o nebezpečí v podobě migrace. „Letošní volby rozhodnou, zda nás obsadí migranti,“ obává se.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Zuzana Koulová

Nemáte jako já pocit, že tato vláda se nás snaží šmírovat úplně všude?

Vy kritizujete, že chce hlídat údaje o ubytovaných (v hotelech, penzionech...), ale co říkáte na to, že se snaží protlačit i to, aby nás mohla šmírovat na webu? Cožpak nestačí, že se nás snaží umlčet pomocí Foltýna a toho jeho nesmyslného úřadu? Proti tomu taky nějak bojujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šťovíček z Autoklubu v problémech? Padlo trestní oznámení, má jít o dotační podvod

21:04 Šťovíček z Autoklubu v problémech? Padlo trestní oznámení, má jít o dotační podvod

Dopustil se Autoklub ČR vedený Janem Šťovíčkem dotačního podvodu? V případě nevrácené dotace v hodno…