„Průměr převyšuje oblast účetního a mzdového poradenství, kde tržby v roce 2017 stouply o 24 procent,“ upřesňuje Jaroš. „Výjimečnou pozici získává oblast transakčního poradenství, která loni zaznamenala růst dokonce o 52 procent,“ říká. Zájem o poradenství v oblasti akvizic, fúzí, nebo ochrany majetku podle něj souvisí s rekordním růstem ekonomiky.
Josef Jaroš manažersky převzal celou skupinu v době, kdy začala dostávat nynější podobu – tedy v roce 2006. Když se ji pak v létech 2010 až 2011 rozhodl majetkově i manažersky zcela opustit tehdejší majitel Tomáš Raška, aby se naplno věnoval investičnímu byznysu ve skupině Natland Group, převzal APOGEO management v čele s Jarošem také vlastnicky.
Skupina za dobu své existence ztrojnásobila obrat. Zaměstnává bezmála 90 lidí. Ze společností, které vznikly v České republice jako protiváha firmám z „Velké čtyřky“, začínala jako poslední.
„Jako jediní jsme zůstali ryze českou firmou, ostatní se postupně začlenily do nadnárodních struktur,“ zdůrazňuje Jaroš.
Nic na tom nemění ani skutečnost, že se APOGEO Group v loňském roce stala členem mezinárodní sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří ve 150 zemích světa.
V zemích, kde působí, je PKF International považována za pátého člena poradenské „Velké čtyřky“. APOGEO je v ní jediným zástupcem České republiky.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: komerční tisková zpráva