Doug DeVos střídá ve funkci předsedy federace Alessandra Carlucciho ze společnosti Natura a bude působit na této pozici do října 2017. „V současnosti chtějí lidé více nezávislosti a možnosti stanovit si vlastní cíle, než kdykoli v minulosti. Chtějí smysluplnou práci, která dodává jejich životu a okolí přidanou hodnotu. To představuje obrovskou příležitost právě pro přímý prodej,“ říká Doug deVos.
„Alessandro Carluccio vykonal mnoho pro šíření těchto myšlenek. Těším se, že budu moci pokračovat v jeho práci tak, aby stále více lidí na celém světě vnímalo přímý prodej jako možnost jak zlepšit vlastní život a zároveň pomáhat žít šťastněji ostatním,“ dodává.
Syn jednoho ze zakladatelů Amway v současnosti již ve WFDSA působí ve výkonném výboru, je také bývalým předsedou asociace přímého prodeje v USA. V současnosti působí společně se Stevem Van Andelem v čele Amway, největší společnosti přímého prodeje na světě.
O společnosti Amway
Amway je největší společností přímého prodeje na světě a podle žebříčku časopisu Forbes 28. největší americká soukromá firma. V roce 1959 ji založili Jay Van Andel a Rich DeVos ve městě Ada v USA. Nyní působí ve více než 100 zemích po celém světě zahrnující Asii, Afriku, Austrálii, Evropu a Severní a Jižní Ameriku.
V roce 2013 činily celosvětové tržby Amway 11,8 miliardy USD, v Česku Amway dosáhla tržeb ve výši 326 milionůkorun.
Amway má více než 21 000 zaměstnanců po celém světě a další 3 miliony Amway distributorů. V Česku má Amway aktuálně 17 zaměstnanců a 25 266 distributorů a registrovaných zákazníků.
Amway nabízí více než 450 výrobků v oblasti krásy, výživy a domácnosti skrze značky NUTRILITETM (doplňky stravy), ARTRISTRYTM, beautycycleTM (kosmetika) či AMWAY HOMETM (výrobky pro péči o domácnost).
Všechny výrobky Amway vychází z vývoje ve vlastních výzkumných střediscích. Více než 700 vědců provede ročně přes půl milionu testů zaručujících nejvyšší kvalitu a bezpečnost. Amway vlastní 1000 patentů a dalších 800 jich je v procesu registrace.
Amway kvůli rostoucí poptávce investovala loni 375 milionů dolarů do výzkumu a vývoje, zejména do vlastních podniků ve Washingtonu, Californii, Michiganu, ale také v Indii, Číně či Jižní Koreji.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva