Oborová zdravotní pojišťovna opět přispívá na očkování proti chřipce. Teď je ideální doba očkování

04.11.2019 16:14 | Zprávy

Oborová zdravotní pojišťovna opět přispívá svým klientům na očkování proti chřipce. Příspěvek se vztahuje jak na očkovací látku, tak na aplikaci vakcíny. Právě teď, před začátkem chřipkové sezóny, je nejvhodnější doba na očkování.

Oborová zdravotní pojišťovna opět přispívá na očkování proti chřipce. Teď je ideální doba očkování
Foto: OZP
Popisek: Logo Oborové zdravotní pojišťovny

"Na očkování proti chřipce přispíváme z Fondu prevence všem klientům do 65 let věku. Ti starší mají očkování plně hrazené z veřejného zdravotního pojištění a mají ho tedy zdarma, respektive ho pojišťovna hradí přímo lékaři," vysvětluje Miloslava Lukešová, obchodní ředitelka Oborové zdravotní pojišťovny.

Chřipka je virové onemocnění, které představuje zátěž zejména pro seniory a pro osoby s chronickým onemocněním plic, srdce, ledvin či metabolickými poruchami. Nejlepší ochranou proti němu je očkování, které by měli zvážit i lidé, kteří by mohli být přenašeči onemocnění na ohrožené skupiny osob. Tedy například i děti a rodiče před Vánočními návštěvami prarodičů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Pavel Fischer byl položen dotaz

,,Není moudré dávat stranou možnost členství Ukrajiny v NATO" - tvrdíte Vy.

A slibovat Ukrajině něco, co je nereálné, je podle vás v pořádku a fér i vůči Ukrajině? Nebo fakt věříte tomu, že by se vstupem Ukrajiny do NATO všichni souhlasili? Pokud vím, tak je souhlas všech členských států podmínkou pro vstup. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: Průtoky v řekách klesají, sněhu je málo

22:03 Povodí Moravy: Průtoky v řekách klesají, sněhu je málo

Vodohospodářům dělají starosti nízké zásoby vody ve sněhové pokrývce. Ta je ve většině krajů v povod…