„Fiala przní malá děvčátka. Tvrzení nelze nezávisle ověřit.“ Hon na dezinformace rozpálil do běla vysokého expolitika ODS

25.04.2022 18:27 | Ze sítí

Někdejší místopředseda ODS Miroslav Macek se ve své pravidelné glose zaměřil mimo jiné na dezinformace – a srovnal je s převážnou většinou informací českých sdělovacích prostředků. Poukazuje totiž na větu, kterou české sdělovací prostředky podle jeho slov po informacích uvádějí: Tvrzení nelze nezávisle ověřit.

„Fiala przní malá děvčátka. Tvrzení nelze nezávisle ověřit.“ Hon na dezinformace rozpálil do běla vysokého expolitika ODS
Foto: kr-stredocesky.cz
Popisek: Počítač

„Víte, jaký je rozdíl mezi dezinformací a převážnou většinou informací českých sdělovacích prostředků? Po ‚informaci‘ českých sdělovacích prostředků následuje věta: ‚Tvrzení nelze nezávisle ověřit‘ nebo ‚Tvrzení nelze ověřit z nezávislých zdrojů‘,“ uvádí Macek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Tomio Okamura byl položen dotaz

Věříte v nezávislý proces?

Tvrdíte, že je to vaše trestní stíhání politický proces. Ty ale rozhodně neprobíhaly podle nějakého práva. Co tedy čekáte od toho vašeho procesu? A fakt myslíte, že nějaký politik, může ovlivňovat soudní moc u nás? Jestli ano, co uděláte, aby k tomu nedocházelo, když budete ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čvančarová, Pavel i „krásně oblečený mladík“ po akci za Ukrajinu čelí zlému srovnání

20:33 Čvančarová, Pavel i „krásně oblečený mladík“ po akci za Ukrajinu čelí zlému srovnání

„Silně mi to připomíná dobu těsně před pádem komunistického režimu. Jakeš se v Sovětském svazu dověd…