„Rakušan zastrašuje občany.“ Jenže co sám prováděl mimo Prahu? Desítky tisíc lidí už to viděly

28.12.2022 9:24 | Ze sítí

Rakušan podporoval politický vzestup komunistické funkcionářky, vlastnictví médií mu vadí jen u někoho a do Senátu doporučil antisemitského správce synagogy. Za jeho kolínského působení docházelo k dehonestaci jeho protivníků, nelegálním výběrovým řízením na městské právníky a k ovlivňování voleb falešnými letáky z kasy neziskové organizace, kterou město podpořilo 10 miliony. To je ve stručnosti obsah jednoho z dílů pořadu Jany Bobošíkové Aby bylo jasno, který již zhlédly desítky tisíc uživatelů.

„Rakušan zastrašuje občany.“ Jenže co sám prováděl mimo Prahu? Desítky tisíc lidí už to viděly
Foto: Repro Twitter
Popisek: Fotka, kterou sdílel ministr vnitra Vít Rakušan ve státní svátek

Na úvod dílu, který za pouhých 20 hodin od zveřejnění na Youtube zaznamenal více než 36 tisíc zhlédnutí, ale Bobošíková bilancuje, co přinesl České republice rok se STANem.

Před rokem prý Rakušan jásal, že komunisté nejsou ve funkcích, ale vyslal do vlády bývalého komunistu Beka. Koho ale naopak do vlády vyslat nemohl, byl jeho kolega a místopředseda STAN Věslav Michalik, který jako vážný kandidát na ministra průmyslu musel odstoupit, protože nedovedl objasnit svoje aktivity na Kypru a peníze z nich plynoucích do hnutí STAN.

Následně byl podle Bobošíkové dotlačen k rezignaci místopředseda Jan Farský, který se snažil před občany utajit svoji 8měsíční zahraniční cestu do USA, během které chtěl ale zůstat současně českým poslancem. Následovala kauza europoslance a dalšího místopředsedy STAN Stanislava Polčáka, který požadoval 8 milionů po obcích, které zastupoval v kauze Vrbětice. Nepomohly mu ani čilé kontakty s hlavou kauzy Dozimetr Michalem Redlem, ke kterým byl donucen se přiznat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: MaA

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Rakušan,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseostravsky , 28.12.2022 10:10:31
na tuto lidskou kreaturu musí mít člověk opravdu silný žaludek!

|  12 |  0

Další články z rubriky

Trump: Mír na Ukrajině již brzy. Překvapení ohledně Zelenského

23:48 Trump: Mír na Ukrajině již brzy. Překvapení ohledně Zelenského

Americký prezident Donald Trump v sobotu vystoupil na konferenci CPAC ve Washingtonu. Prohlásil, že …