Prezident Petr Pavel ve svém novoročním projevu prohlásil, že Česko na tom je lépe, než se může na první pohled zdát, ale ze svých cest do regionů také ví, že část společnosti žije v opravdu těžké situaci a dal najevo, že hodlá tlačit na politiky, aby na tyto lidi nezapomínali. Jejich úkolem je podle prezidenta vyrovnávat rozdíly mezi regiony České republiky.
„Jako už po několikáté, prezident měl velmi dobrý projev, který by byl jen velmi povrchním čtením možný interpretovat jako pochvala pro Fialovu vládu, navíc jakkoliv bezbřehá. To zásadní je, že si z něho udělal dobrý den ohledně populistického blábolu o německých platech, kdy ODS vmetl do tváře, že už 20 let absurdně blokuje přijetí eura, a tím poškozuje české zájmy i ekonomiku,“ napsal Hollan na sociální síti Facebook.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Miloš Polák
Proč se scházíte s podezřelými lidmi?
Jestli jste si chtěl jen ověřit, jestli GIBS věc řešila, proč jste se nezeptal přímo někoho z GIPS nebo policie? Jste přeci ministr vnitra. Podle mě tak netvrdíte pravdu a něco tu smrdí
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
| 9 | 0
Další články z rubriky

15:59 Cecílie Jílková: Pozor, pandemická dohoda WHO má sloužit lobbistům, cenzuře a digitálnímu sledování
Pokud vám minulá pandemie přišla jako zlý, hodně dystopický sen, tak Pandemická dohoda WHO v podstat…
- 9:47 Násilí? Incident kolem STAČILO! dokonal ministr Rakušan
- 4:44 „Bordel na kolečkách.“ Jandák začal o kultuře a skončil na Ukrajině
- 7:21 Šokující obraty v justici! Dvě známé kauzy, stejný soudce, ale zcela opačný postup. Jak je to možné?
- 21:00 Zrušení ČT: Stačí se nebát křiku
- 16:40 U Moravce dusno. „Můžu taky něco říct?“ Černochová nebyla spokojena