Kristýna Kočí se vdala. Neuvěříte, v čem bude s manželem podnikat

03.10.2014 18:30 | Zprávy

Bývalá poslankyně za Věci veřejné Kristýna Kočí se vdala. Za manžela si vzala pojistného matematika Jakuba Mertla. Napsal o tom bulvární server Blesk.cz.

Kristýna Kočí se vdala. Neuvěříte, v čem bude s manželem podnikat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalá poslankyně Kristýna Kočí

Dvojice je spolu necelý rok. Seznámili se pomocí internetu a během svatby prozradili, že sami spustí podobný projekt. Chtějí pomáhat lidem v seznamování. „Dnes je velký problém, aby se lidé seznamovali, obzvlášť našeho věku, takže něco takového teď také spouštíme. Protože i my máme spoustu kamarádů, kteří takové štěstí neměli a toho pravého zatím nepotkali. Tak jim snad pomůžeme,“ prohlásila Kristýna Mertlová (dříve Kočí) pro Blesk.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vfe

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump: Mír na Ukrajině již brzy. Překvapení ohledně Zelenského

23:48 Trump: Mír na Ukrajině již brzy. Překvapení ohledně Zelenského

Americký prezident Donald Trump v sobotu vystoupil na konferenci CPAC ve Washingtonu. Prohlásil, že …